Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Szlachetna paczka. Zmieniaj świat na lepsze.

W Polsce tysiące rodzin żyje w biedzie – od 17 listopada na www.szlachetnapaczka.pl możesz wybrać jedną z nich i przygotować dla niej konkretną pomoc. Teraz Ty możesz zostać bohaterem i zmieniać świat na lepsze.

Na stronie internetowej www.szlachetnapaczka.pl uruchomiona została baza z informacjami o rodzinach w potrzebie. Przez trzy tygodnie każdy będzie mógł wybrać jedną z nich i specjalnie dla jej członków przygotować wyjątkową paczkę. Projekt można też wesprzeć finansowo poprzez wpłaty na konto lub wysłanie charytatywnego SMS o treści PACZKA pod nr 75465 (5 PLN + VAT).

Szlachetna paczka pomocą obejmie około 12 tys. rodzin, czyli ponad 50 tys. osób w trudnej sytuacji materialnej. Dokładna liczba rodzin nie jest jeszcze znana, bo w całym kraju trwa odwiedzanie ubogich rodzin przez wolontariuszy. Wolontariusze Szlachetnej paczki, czyli SuperW, rozpoznają sytuację rodzin i konkretne potrzeby. Na tej podstawie tworzą opisy, które trafiają do internetowej bazy. Tam darczyńca może wybrać konkretną rodzinę ze swojej miejscowości i przygotować dla niej mądrą i skuteczną pomoc lub dokonać wpłaty na organizację projektu.

Jak możesz pomóc?
• wybierz na www.szlachetnapaczka.pl jedną z potrzebujących rodzin i przygotuj dla niej wyjątkową pomoc,
• wpłać dowolną darowiznę na konto 21 1750 0012 0000 0000 2060 1264 lub online na www.szlachetnapaczka.pl/wplac
• wyślij SMS o treści PACZKA pod nr 75465 (5 PLN + VAT).
• przekaż 1% na Paczkę– nr KRS 00 00 05 09 05.

Magazyn regionalny znajduje się w Tarnowie na ul. Dwernickiego 1. Otwarty będzie w dniach 8-9 grudnia od 9:00 do 21:00.

Więcej informacji:
www.szlachetnapaczka.pl
www.Facebook.com/szlachetnapaczka

CR7
Cristiano Ronaldo pakuje „Szlachetną paczkę”
Fot. www.Facebook.com/szlachetnapaczka

Skip to content