Towarzystwo Miłośników Tuchowa poszukuje archiwalnych zdjęć

31 Sty 2019, Informacje

Dobiega końca opracowanie publikacji pt. „Bohaterowie walk o niepodległość Polski z Tuchowa i okolic 1914-1921” autorstwa Tomasza Wantucha. W związku z tym prosimy wszystkie osoby, które posiadają fotografie bohaterów walk o niepodległość z lat 1914-1921 (publikowanej wcześniej listy 153 osób) o przesyłanie kopii zeskanowanych zdjęć w wersji elektronicznej na adres mailowy: tmt.tuchow@interia.pl lub zwykłą pocztą na płytce CD, na nasz adres: Towarzystwo Miłośników Tuchowa, ul. Chopina 10, 33-170 Tuchów. Osoby na zdjęciach powinny być podpisane imieniem i nazwiskiem oraz z czyjego zbioru pochodzą fotografie. Przesłanie zdjęć jest równocześnie wyrażeniem zgody na ich publikację.

Trwają także prace nad kolejną publikacją, również autorstwa Tomasza Wantucha pt. „Tuchów na starej pocztówce i fotografii” także poszukujemy archiwalnych zdjęć – Tuchowa i rodzin tuchowskich oraz starych przedwojennych pocztówek z widokiem miasta i gminy. Podobnie jak w poprzednim przypadku prosimy o przesyłanie kopii zeskanowanych i opisanych zdjęć w wersji elektronicznej na adres mailowy: tmt.tuchow@interia.pl lub zwykłą pocztą na płytce CD, na adres: Towarzystwo Miłośników Tuchowa, ul. Chopina 10, 33-170 Tuchów. Kopie zdjęć powinny być opisane, kto się na nich znajduje i z czyjego zbioru pochodzą. Na materiały czekamy jeszcze do marca br. Przesłanie zdjęć jest równocześnie wyrażeniem zgody na ich publikację.

Zarząd
Towarzystwa Miłośników Tuchowa


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.