Tuchów ma profesjonalną scenę

Gmina Tuchów ma własną, profesjonalną i mobilną scenę. Zakup zadaszenia scenicznego wraz z modułową sceną był możliwy dzięki pozyskanym środkom z Programu rozwoju obszarów wiejskich. Własna, profesjonalna scena to sprawniejsza i bardziej efektywna organizacja koncertów oraz występów, możliwość zwiększenia ich częstotliwości, unikniecie ponoszenia kosztów jej wynajmu. Służyć będzie wszystkim mieszkańcom miasta i gminy.

W ramach projektu zostały zakupione: scena modułowa o wym. 10 x 8 m z regulacją jej wysokości (od 80 do 150 cm), zadaszenie sceniczne o wym. 10,5 x 8,5 m wraz z urządzeniami do podnoszenia dachu (do wysokości 5,5 m) i zabezpieczania jego konstrukcji. To oczywiście także siatki i fartuchy sceniczne oraz 300 szt. krzesełek składanych – plenerowych.

Scena będzie przechowywana w garażu dobudowanym do remizy OSP w Mesznej Opackiej.

Projekt pn. „Wykonanie i dostawa zadaszenia scenicznego wraz ze sceną” został zrealizowany w ramach Programu rozwoju obszarów wiejskich – 4 oś Leader.


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.