VI Gminne Halowe Zawody Sprawnościowe MDP

23 Lis 2018, Wydarzenia

W najbliższą niedzielę, tj. 25 listopada w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tuchowie odbędą się VI Gminne Halowe Zawody Sprawnościowe MDP. Zawody rozpoczną się o godzinie 14:00.

W zawodach uczestniczą najmłodsi adepci strażackiego rzemiosła podzieleni na cztery kategorie. Uczestnicy zawodów mają za zadanie pokonać w jak najkrótszym czasie tor przeszkód składający się z zadań sportowych i strażackich. W pierwszej serii uczestniczą wszyscy zgłoszeni zawodnicy a do serii finałowej awansuje najlepsza dziesiątka z każdej kategorii. Poza startami indywidualnymi, najlepsi zawodnicy gromadzą punkty dla swojej OSP i walczą o puchar burmistrza Tuchowa oraz tytuł „NAJSPRAWNIEJSZEJ MŁODZIEŻOWEJ DRUŻYNY POŻARNICZEJ GMINY TUCHÓW 2018 ROKU”. Serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy do kibicowania młodym druhom, którzy swoje zmagania rozpoczną o godzinie 14:00.


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.