Wesprzyj Stowarzyszenie „Nadzieja”

29 Wrz 2016, Informacje

W imieniu Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Nadzieja” w Tuchowie zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc finansową w planowanej budowie ośrodka opiekuńczo – mieszkalnego tak potrzebnego w Tuchowie.

Obecnie nadarzyła się okazja dokupienia działki, a tym samym powiększenia terenu wokół planowanego budynku. Krótki termin na naszą decyzję w sprawie działki stawia nas przed potrzebą pilnego poszukiwania osób, które wsparłyby to ważne dla nas zadanie.

Dlatego bardzo prosimy o pomoc w tym zakresie. Jeżeli to możliwe prosimy o zainteresowanie naszym problemem państwa przyjaciół. Zdajemy sobie sprawę, że nasze plany wymagają dużego zaangażowania finansowego, ale jako rodzice dzieci niepełnosprawnych szukamy pomocy, gdyż sami nie jesteśmy w stanie sprostać tym problemom.

Będziemy wdzięczni za każdą pomoc.

Marian Gut
prezes Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Nadzieja”

Zachęcamy do zapoznania się z informacją prezesa Mariana Guta, przedstawioną na sesji Rady Miejskiej w dniu 28 września 2016 r.Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.