Wręczono tytuły „Lider Małopolski 2013”

27 Mar 2014, Informacje

W XIV edycji konkursu, w której nadawane są tytuły „Najlepszych przedsięwzięć roku w Małopolsce – Lider Małopolski”, nagrodzono gminę Tuchów oraz Spółkę Komunalną Dorzecze Białej w Tuchowie. Laureatami zostali także m.in. Europejskie Centrum Muzyki im. Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach i Teatr Nowa Łaźnia w Nowej Hucie. Nagrody wręczyli członek zarządu Jacek Krupa, przewodniczący sejmiku Kazimierz Barczyk i wicewojewoda Andrzej Harężlak.

Nagroda ta to szczególny rodzaj docenienia jednego z największych przedsięwzięć w regionie, służących czystości wód oraz podziękowanie – jak czytamy w uzasadnieniu – „za uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej w zlewni rzeki Białej”. Władze samorządowe powołane są do stałej troski o rozwój gmin i polepszanie warunków i komfortu życia ich mieszkańców. Jestem pewien, że wyróżnienie w konkursie „Lider Małopolski 2013” świadczy o tym, że zrealizowane przedsięwzięcie jak najlepiej służyć będzie mieszkańcom, a jednocześnie stanie się impulsem do podejmowania kolejnych wyzwań rozwojowych – czytamy w okolicznościowym adresie marszałka województwa małopolskiego Marka Sowy.


Wyróżnienia Lidera Małopolski 2013 odebrali: Burmistrz Tuchowa Mariusz Ryś oraz prezes spółki Sławomir Jędrusiak.

Źródło: www.sgpm.krakow.pl


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.