XXII Ogólnopolski Festiwal „Śpiewaj z nami” w Tarnowie

26 Lis 2017, Kultura i Edukacja

W dniach 19-21 listopada 2017 podopieczni Stowarzyszenia Wszystkie Dzieci Nasze Są uczestniczyli w XXII Ogólnopolskim Festiwalu Artystycznym dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Śpiewaj z nami” w Tarnowie.

Na scenie tarnowskiego teatru występowali uczestnicy z całej Polski, a głównym celem festiwalu była integracja osób i dzieci niepełnosprawnych. Ogromna radość, świetna muzyka, śpiew, przyjacielska atmosfera królowały na scenie i widowni. Marysia Witek z Tuchowa w czasie swojego występu podbiła serca całej publiczności oraz jurorów. W kategorii solistów Marysia zdobyła I miejsce.

Również Sylwia Niziołek swoim anielskim głosem wzruszyła uczestników festiwalu – w kategorii solistów Sylwia zdobyła wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy przede wszystkim rodzicom takich talentów, wszystkim wykonawcom i opiekunom. Życzymy kolejnych sukcesów „bo pięć zmysłów to za mało, do tego trzeba duszy i mieć w sobie miłość”. Takimi właśnie artystami z duszą i sercem są nasze anioły miłości.

Barbara Duran

W tegorocznym festiwalu poziom był bardzo wysoki, tym większe było dla nas zaskoczenie i niesamowita radość, że Marysia zdobyła I miejsce. Nasza córka Marysia swoimi występami na festiwalach i koncertach wzruszyła nas do granic wytrzymałości. Ona nam daje tyle szczęścia, miłości, że ciężko to opisać słowami.
Rodzice Marysi


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.