Życzenia z okazji Dnia Samorządowca

27 maja 2015, Informacje

27 maja to Dzień Samorządowca, ustanowiony przez Sejm RP w 2000 roku. Data ta wiąże się z wejściem w życie Ustawy o samorządzie terytorialnym z dnia 8 marca 1990 r. i jednocześnie pierwszymi wyborami do samorządu terytorialnego.

W dniu dzisiejszym przypada okrągła 25. rocznica upamiętniająca tę ważną, historyczną chwilę. Dlatego, w tym szczególnym dniu składamy wszystkim osobom, które pracowały i pracują na rzecz gminy Tuchów: radnym, sołtysom, radom sołeckim oraz wszystkim pracownikom samorządowym najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności w życiu rodzinnym oraz satysfakcji z pracy zawodowej.
Dziękując za dotychczasową wspólną, codzienną pracę, dobre pomysły i decyzje, liczymy na Państwa dalsze zaangażowanie, byście w duchu odpowiedzialności, ale i z odwagą działali dla dobra naszej małej Ojczyzny.
Niech kolejne lata będą wypełnione sukcesami, a społeczna akceptacja będzie źródłem satysfakcji i motywacji do dalszej pracy.

Burmistrz Tuchowa
/-/ Adam Drogoś

Przewodniczący Rady Miejskiej w Tuchowie
/-/ Ryszard Wrona


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.