120-lecie OSP w Piotrkowicach – fotorelacja
Dnia 3 maja 2009r. w Piotrkowicach odbyły się uroczystości jubileuszowe 120-lecia OSP Piotrkowice. Uroczystość ta połączona była z Gminnymi Obchodami Dnia Strażaka. O godz. 15:00, po zbiórce i oficjalnym przejeździe jednostek z rynku w Tuchowie do Piotrkowic, odbyła się Msza św. w kościele pw. Św. Michała Archanioła. (więcej…)

