Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Miesiąc: maj 2009

120-lecie OSP w Piotrkowicach – fotorelacja

Dnia 3 maja 2009r. w Piotrkowicach odbyły się uroczystości jubileuszowe 120-lecia OSP Piotrkowice. Uroczystość ta połączona była z Gminnymi Obchodami Dnia Strażaka. O godz. 15:00, po zbiórce i oficjalnym przejeździe jednostek z rynku w Tuchowie do Piotrkowic, odbyła się Msza św. w kościele pw. Św. Michała Archanioła. (więcej…)

Przejdź do treści