Rady sołeckie i osiedlowe
17 marca 2019 r. odbyły się wybory sołtysów oraz radnych do rad sołeckich i osiedlowych. Oto listy radnych, którzy zostali wybrani.
1. BUCHCICE
Sołtys: WŁADYSŁAW HARAŃCZYK
Członkowie rady sołeckiej:
1) RĄPAŁA JAN
2) PRZYBYŁA ARTUR
3) NAWROCKI MARCIN
4) BARAN ELŻBIETA
5) OKAZ PIOTR
6) CISZEK MAREK
7) KRAS WIESŁAW
2. BURZYN
Sołtys: WACŁAW ROPSKI
Członkowie rady sołeckiej:
1) PYPEĆ TOMASZ
2) DURAN MIECZYSŁAW
3) WESOŁOWSKI GRZEGORZ
4) NALEPKA MAREK
5) ZAUCHA RAFAŁ
6) CHWISTEK KAZIMIERZ
7) GACEK KRZYSZTOF
8) NALEPKA WOJCIECH
9) STANUCH ARTUR
3. DĄBRÓWKA TUCHOWSKA
Sołtys: JAROSŁAW HUDYKA
Członkowie rady sołeckiej:
1) STAŃCZYK PIOTR
2) GOLINOWSKI ROBERT
3) HUDYKA DOMINIK
4) KRAS ALICJA
5) MAREK STANISŁAW
6) MLECZKO JAN
7) HUDYKA TADEUSZ
4. JODŁÓWKA TUCHOWSKA
Sołtys: IRENEUSZ MIKOSZ
Członkowie rady sołeckiej:
1) BEDNARZ KRZYSZTOF
2) BOCHENEK JUSTYNA
3) OSIKA KATARZYNA
4) PODRAZA KATARZYNA
5) SŁOMSKA HALINA
6) SŁOMSKI ARTUR
7) SZARY JÓZEF
8) ZBYLUT WALDEMAR
9) ZIĘCINA KATARZYNA
5. KARWODRZA
Sołtys: KAZIMIERZ GAWRYAŁ
Członkowie rady sołeckiej:
1) GAWRYAŁ ALEKSANDER
2) GAWRYAŁ JAN
3) JOP KAZIMIERZ
4) SKRZEK MARCIN
5) KRZEMIEŃ ALBERT
6) MIKOS MICHAŁ
7) WÓJCIK CZESŁAW
6. LUBASZOWA
Sołtys: MARIA WIŚNIOWSKA
Członkowie rady sołeckiej:
1) SKROBOT PIOTR
2) SZCZERBA DANIEL
3) NALEPKA ROMAN
4) BARAN KRZYSZTOF
5) POLAK GRAŻYNA
6) MORĄG PAWEŁ
7) LISAK ANDRZEJ
7. PIOTRKOWICE
Sołtys: KAZIMIERZE SOLAK
Członkowie rady sołeckiej:
1) CICH RENATA
2) CISZEK SYLWIA
3) KAJMOWICZ BERNADETA
4) KULIG PRZEMYSŁAW PIOTR
5) SIWEK DAWID
8. SIEDLISKA
Sołtys: JERZY URBANEK
Członkowie rady sołeckiej:
1) JUREK WOJCIECH
2) ŁĄTKA HENRYK
3) WOJTANOWSKA MAŁGORZATA Aneta
4) SŁOWIK ARKADIUSZ
5) CZOPEK ZBIGNIEW
6) BAJOREK GRZEGORZ
7) BIEŃ ZYGMUNT
8) ŁĄTKA MARIUSZ
9) MICHALIK JAKUB
9. TRZEMESNA
Sołtys: JERZY ŁĄCKI
Członkowie rady sołeckiej:
1) BUDZIK TADEUSZ
2) JACHYM KONRAD
3) KAWA MAREK
4) KRUCZEK ADAM
5) SREBRO STANISŁAW
10. ZABŁĘDZA
Sołtys: EWA MICHAŁEK
Członkowie rady sołeckiej:
1) CHWISTEK ROBERT
2) KĘPA ADOLF
3) ŁUKASIK RENATA
4) MARCINEK ŁUKASZ
5) PATYK KRZYSZTOF
6) TYRKA MAŁGORZATA
7) IWAN LILIANNA
11. MESZNA OPACKA
Sołtys: KAZIMIERA FURA
Członkowie rady sołeckiej:
1) GUT ZYGMUNT
2) SARAD PIOTR
3) ORŁÓW WŁADYSŁAW
4) PUDŁO EDYTA
5) REMPAŁA BEATA
12. ŁOWCZÓW
Sołtys: STANISŁAW KRUPA
Członkowie rady sołeckiej:
1) BACHULA ZBIGNIEW
2) KRUPA MAŁGORZATA
3) KRUPA PAWEŁ
4) CETERA AGNIESZKA
5) WĄSIKOWSKI ARTUR
13. KOZŁÓWEK
Sołtys: KAZIMIERZ WITEK
Członkowie rady sołeckiej:
1) HUDYKA TOMASZ
2) PYJOR HALINA
3) ŚWIĘS MAŁGORZATA
4) WITEK JAN
5) WITEK KAZIMIERZ
14. TUCHÓW – GARBEK
Przewodniczący rady osiedlowej: KAJMOWICZ ALEKSANDER
Członkowie rady osiedlowej:
1) BURCHAT MARTA
2) DAMIAN AGNIESZKA
3) HABRYŁO KRZYSZTOF
4) HADAS ROBERT
5) IGIELSKI TOMASZ
6) JANICZEK DOMINIK
7) JANICZEK MATEUSZ
8) JANICZEK WOJCIECH
9) KAJMOWICZ ALEKSANDER
10) KIEROŃSKA ANNA
11) ORŁÓW FLORIAN
12) SAJDAK ROBERT
13) SMOŁA WOJCIECH
14) SOLARZ WACŁAW
15) TABIŚ ŁUKASZ
15. TUCHÓW – LEWOBRZEŻNY
Przewodniczący Rady Osiedlowej: JANTOŃ PAWEŁ
Członkowie rady osiedlowej:
1) ODRONIEC JERZY
2) STEINDEL ZBIGNIEW
3) JANTOŃ PAWEŁ
4) JAGODA ANDRZEJ
5) JAWORSKA – LIPKA JUSTYNA
6) JANTOŃ ANNA
7) WÓJCIK MAŁGORZATA
8) WĄS GRZEGORZ
9) KAMYKOWSKA MAGDALENA
10) KĄDZIOŁKA ROBERT
11) SREBRO PAWEŁ
12) STYRKOWIEC WITOLD
13) SAJDAK RYSZARD
14) SOBYRA EWA
15) WRÓBEL PIOTR
16. TUCHÓW – PRAWOBRZEŻNY
Przewodniczący rady osiedlowej: ŁUKASIK JANUSZ
Członkowie rady osiedlowej:
1) ŁUKASIK JANUSZ
2) NIEMIEC GRZEGORZ
3) KAWA ROMAN
4) USTIANOWSKI PAWEŁ
5) STAŃCZYK RAFAŁ
6) TWARDZIAK STANISŁAW
7) ŁĄTKA TOMASZ
8) KLOCH TOMASZ
9) KNAPIK PAWEŁ
10) MIKOS TERESA
11) GÓRKA URSZULA
12) JANUŚ MAREK
13) PIETRUCHA AGNIESZKA
14) TUREK BOŻENA
15) MIKOS JUSTYNA
17. KIELANOWICE
Przewodniczący rady osiedlowej: CZOP GRAŻYNA
Członkowie rady osiedlowej:
1) CZOP GRAŻYNA
2) BIEŃ JAKUB
3) ZIÓŁKO ELŻBIETA
4) WOJTANOWSKA KRYSTYNA
5) SIWEK-CUP DOROTA
6) KOŁACZEK MARIA
7) CZOP MAŁGORZATA
8) IWANIEC DANUTA
9) TOTOŚ ANNA
10) CZOP PRZEMYSŁAW
11) SOWIŹRAŁ STANISŁAW
12) FILEK LUCYNA
13) CHRZANOWSKI GRZEGORZ
14) KOPEK ŁUCJA
15) MISZTAL DARIUSZ