Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Informacje urzędowe

Przerwa w dostawie wody

Spółka Komunalna “Dorzecze Białej” Sp. z o.o. w Tuchowie informuje, że w związku z awarią na magistrali wodociągowej 28.11.2022 r. (poniedziałek) występuje przerwa w dostawie wody z wodociągu publicznego dla mieszkańców gminy Ryglice oraz miejscowości Tuchów, Burzyn, Karwodrza, Piotrkowice, Trzemesna, Zabędza. Za utrudnienia przepraszamy.

Przetarg na sprzedaż nieruchomości

Burmistrz Tuchowa ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Gminy Tuchów. Działka jest oznaczona według ewidencji gruntów pod numerem 162/10, powierzchnia 0,1481 ha, objęta KW TR2T/00011218/4, zabudowana budynkiem mieszkalnym i gospodarczym.

(więcej…)

Obwieszczenie RDOŚ

Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Krakowie przekazuje do publicznej wiadomości obwieszczenie o przystąpieniu do sporządzania zmian w sprawie ustanowienia planów zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000.

Oto treść obwieszczenia:

Pobierz obwieszczenie

Awaria magistrali wodociągowej

Spółka Komunalna “Dorzecze Białej” Sp. z o.o. w Tuchowie informuje, że w związku z awarią na magistrali wodociągowej występuje przerwa w dostawie wody z wodociągu publicznego dla mieszkańców gminy Ryglice oraz miejscowości gminy Tuchów: Tuchów, Burzyn, Karwodrza, Piotrkowice, Trzemesna, Zabłędza.

(więcej…)
Skip to content