Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Aktualności

II Tuchowski Dzień Seniora

Tuchowscy Seniorzy oraz Dom Kultury w Tuchowie serdecznie zapraszają wszystkich seniorów, ich rodziny, przyjaciół i sympatyków do wspólnego świętowania II Tuchowskiego Dnia Seniora oraz udziału w III Tuchowskim Forum Seniorów Gminy Tuchów.

(więcej…)

Medale judoków w Opolu

W dwudniowym turnieju, który odbył się w dniach 23-24.09.2023 roku uczestniczyło 947 zawodników i zawodniczek z 145 klubów, reprezentujących 4 kraje Grupy Wyszehradzkiej.

(więcej…)

I Gala Sportu w gminie Tuchów

W czwartek 21 września 2023 r. w sali widowiskowej Domu Kultury w Tuchowie odbyła się I Gala Sportu w gminie Tuchów. Organizatorem wydarzenia był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tuchowie przy honorowym patronacie Burmistrza Tuchowa.

(więcej…)

Akcja szczepienia lisów

Informuję, że od 23 września do 3 października 2023 roku zostanie przeprowadzona jesienna akcja ochronnego szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie. Szczepienie lisów obejmie obszar całego województwa małopolskiego. Szczepionka zrzucana będzie z samolotów oraz wykładana ręcznie.

(więcej…)

„Srebrna” Nina Potok

16 września br. w Sochaczewie rozegrano Otwarty Puchar Polski Juniorek w Judo. Nina, zawodniczka MOSiR-u Tuchów, aktualna wicemistrzyni Polski Juniorek Młodszych (44 kg) z powodzeniem wystartowała w wyższej kategorii wiekowej i wagowej (48 kg).

(więcej…)

Pociąg retro w Tuchowie

Jak to jest cofnąć się w czasie? Możesz się przekonać, w najbliższy weekend odwiedzając Tuchów! Po raz kolejny przyjedzie do nas pociąg retro, a to zawsze jest wielka atrakcja i dla małych, i dla dużych…

Zapraszamy!