Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Aktualności

Konsultacje nt. funduszy europejskich

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich oraz Urząd Miejski w Tuchowie zapraszają na konsultacje na temat funduszy europejskich. Konsultacje odbędą się 28 września 2021 roku (wtorek) w godzinach od 9:00 do 11:30 w sali narad Rady Miejskiej w Tuchowie w ratuszu, ul. Rynek (I piętro). Zapraszamy.

Akcja szczepienia lisów

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Tarnowie informuje, że akcja szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie na terenie Tarnowa oraz powiatu tarnowskiego zostanie przeprowadzona w dniach od 24 września do 1 października 2021 roku. Zostanie ona przeprowadzona poprzez rozrzucenie szczepionki z samolotów i jej ręczne wyłożenie.

(więcej…)

Szachowy piknik w Dolinie Białej

12 września w tuchowskim ośrodku rekreacji „Dolina Białej” został przeprowadzony piknik szachowy połączony z innymi atrakcjami (mini piłka nożna, gry zręcznościowe, zjeżdżalnie dmuchane, grill i wiele innych zabaw dla  dzieci). Głównym punktem programu był drużynowy turniej szachowy o puchar przewodniczącego rady osiedlowej Tuchów Prawobrzeżny’.

(więcej…)

Znakomite walki tuchowskich judoków

W dniach 04-05.09.2021 r. tuchowscy judocy uczestniczyli w bardzo mocno obsadzonym Turnieju Międzynarodowym Cracow Judo Open. W zawodach uczestniczyło 749 zawodników z 98 klubów z 15 państw (zawodnicy zagraniczni to 44% wszystkich uczestników). Najlepsze wyniki uzyskało dwóch zawodników trenera Marka Srebro rywalizujących w kategorii juniorów młodszych (rocznik 2004-2005).

(więcej…)

Utrudnienia w dostawie wody w Tuchowie i Ryglicach

Spółka Komunalna “Dorzecze Białej” Sp. z o.o. w Tuchowie informuje, że w dniu 8.09.2021 r. (środa), w godz. od 8:00 do 15:00 w związku z przebudową magistrali wodociągowej przy obwodnicy Tuchowa (budowa wału przeciwpowodziowego), nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców gminy Ryglice oraz mieszkańców Tuchowa, ulicy: Ryglicka, Wołowa, Strzelecka, Górna oraz Kielanowice.

Godziny wyłączenia wody mogą ulec zmianie.

Przepraszamy za utrudnienia związane z brakiem wody.

Skip to content