Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Bezbramkowo na inaugurację

Podziałem punktów rozpoczął się sezon dla zespołów, które spotkały się w Tuchowie: Tuchovia bezbramkowo zremisowała z Wolanią.

Było to starcie, jak można przypuszczać, zespołów które mają aspiracje III-ligowe. Jednak na chęciach się skończyło. Mecz przez całe 90 minut nie zachwycił. Gra toczyła się głównie w środkowej części boiska, przerywana była ciągle gwizdkiem sędziego, a sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo. Jedyną 100% sytuację miał, wychowanek Tuchovii a obecnie zawodnik drużyny gości, Kucharzyk, jednak z 8 metrów strzelił wysoko nad poprzeczką. O tym, że był to mecz walki niech świadczy fakt, że obie drużyny kończyły mecz w dziesiątkę (Miśtak z Tuchovii).
Kibice po raz pierwszy w historii klubu mogli zasiąść na trybunie i plastikowych krzesełkach. Następny mecz na własnym stadionie już w poniedziałek o godz. 17:00, a przeciwnikiem będzie Orkan Szczyrzyc.

Tuchovia zagrała w składzie: Żydowski – Niewola, Różycki, Kafel, Jamka – Stec, Czyż, D.Bielak (80′ Stachoń), M.Barwacz, Stańczyk – Gierałt (67′ Miśtak)

Skip to content