„Brąz” w mistrzostwach Polski w Krynicy-Zdrój!

W dniach od 5 do 7 września w Krynicy-Zdrój odbywał się V Festiwal Biegowy, który zgromadził ok. 9 000 biegaczy z całej Polski oraz z zagranicy. Każdy mógł wybrać odpowiedni dla siebie dystans od 600 m do 100 km.

W sobotę, 6 września przy słonecznej pogodzie w samo południe, odbył się bieg na 10 km, w którym wystartowali nasi reprezentanci, Robert i Jarosław Makowiec, Tomasz Kawa oraz Rafał Zaucha.

Nasi zawodnicy osiągnęli następujące wyniki:
Robert Makowiec – z czasem 34 min. 1 sek. zajął 29 miejsce w klasyfikacji Open oraz zdobył brązowy medal w mistrzostwach Polski MASTERS w kategorii M-39!
Jarosław Makowiec – z czasem 34 min. 27 sek. (rekord życiowy) zajął 33 miejsce w klasyfikacji Open oraz 14 miejsce w kategorii M-29.
Tomasz Kawa – z czasem 40 min. 16 sek. zajął 189 miejsce w klasyfikacji Open oraz 50 miejsce w kategorii M-29. Tomasz startował również w piątek w biegu „Krynicka mila”, w którym zajął wysokie 18 miejsce!
Rafał Zaucha – z czasem 44 min. 52 sek. (rekord życiowy) zajął 427 miejsce w klasyfikacji Open oraz 80 miejsce w kategorii M-29.

Warto dodać, iż bieg ten ukończyło 1 778 zawodników, co pokazuje że występ naszych zawodników był bardzo udany!
Gratulujemy sukcesów!

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w treningach biegowych organizowanych przez naszych biegaczy (LKS Burzyn).
Więcej informacji możecie uzyskać tutaj: Grupa Free Runners

Źródło: Burzyn.pl