Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Brevety rowerowe w Tuchowie

Już trzeci raz brevety rowerowe zawitają do Tuchowa. Tym razem zawody odbędą się 29 lipca, a uczestnicy zmierzą się z nowymi trasami na dystansach 200 i 100 km. Obie trasy są wymagające, jednak wszelki wysiłek zostaje nagrodzony pięknymi widokami na trasie. Start i meta będą mieć miejsce na stadninie Dolina Białej. Otwarcie maratonów o godzinie 7:30 i 9:30 (starty będą o 8:00 i 10:00), natomiast zakończenie w godzinach między 14:30 a 21:00. Zawody będą rozgrywane pn. „Końskie Harce & Rumakowanie”.

W tym roku Fundacji Audax Poland pomagają: Dolina Białej, Gmina Tuchów, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tuchowie, DUOLIFE oraz World Healthy Living Foundation. 

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem zapraszamy na stronę www.brevety.pl po więcej szczegółów i w celu zapisu na wydarzenie. 

Kibiców natomiast zapraszamy o 7:30 na stadninę lub o godzinie 8:00 na ulicę Partyzantów w Tuchowie. Zapraszamy również na otwarcie mety o godzinie 14:00 (jednak ze względu na trudność trasy uczestnicy będą docierać na metę aż do godziny 21:30).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA