Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

II Międzynarodowy Plener Rzeźbiarski na półmetku!

II Międzynarodowy Plener Rzeźbiarski na półmetku! Jest już na co popatrzeć i o czym porozmawiać z rzeźbiarzami. – Zainteresowanych zapraszam do tuchowskiego amfiteatru, gdzie tworzone są rzeźby. Można pooglądać i zamówić rzeźbę dla siebie np. do swojego domu czy ogrodu. Jest to okazja, która może się powtórzyć dopiero za rok – mówi koordynator pleneru Kazimierz Karwat.

Rzeźbiarze są w stanie wykonać każde zamówienie, jest to czołówka polskich i zagranicznych rzeźbiarzy plenerowych. Wszyscy są indywidualistami z własnym charakterem twórczym.
Podczas prac rzeźbiarskich przez ostatni tydzień rzeźbiarzom towarzyszyła duża liczba mieszkańców Tuchowa i okolicy. Jak sami rzeźbiarze powiedzieli, buduje to w ich świadomości pozytywny wizerunek naszego miasta i mieszkańców.

Organizatorzy dziękują pobliskim mieszkańcom za cierpliwe znoszenie hałasu czynionego przez pracujące piły i inne mechaniczne urządzenia. – Dziękujemy za wyrozumiałość, a w nagrodę będą mogli oglądać upiększone otoczenie swego zamieszkania i szczycić się nim wobec przyjezdnych i gości – zaznacza koordynator pleneru.

Zachęcamy do obejrzenia fotograficznego, tygodniowego podsumowania pleneru rzeźbiarskiego.

Skip to content