Kolejne sukcesy Łukasza Helizanowicza w kolarstwie górskim

Uczeń Publicznego Gimnazjum w Siedliskach Łukasz Helizanowicz (zawodnik KCP Elzat Bieniasz Team) znakomicie zakończył kolejny sezon kolarski.

W sobotę 4 marca podczas jubileuszowego XXV Wyścigu Przełajowego o Puchar Burmistrza Gminy Kęty, który był jednocześnie mistrzostwami Małopolski w kolarstwie przełajowym, Łukasz bez problemu poradził sobie z rywalami i w kategorii juniorów młodszych zdobył po raz trzeci z rzędu tytuł mistrza Małopolski.

8 stycznia 2017r. podczas mistrzostw Polski w Sławnie Łukasz zajął 2 miejsce, został tym samym wicemistrzem kraju. Rywalizacja trwała w ekstremalnych warunkach -15 °C. Sezon przełajowy traktuje się jako przygotowanie do sezonu letniego i rywalizacji MTB, w której Łukasz jest mistrzem Polski.

Gratulujemy naszemu uczniowi wspaniałych sukcesów i trzymamy kciuki za sezon letni.