Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Konkurs PTTK

Tuchowskie Koło PTTK ogłosiło konkurs fotograficzny – Wiosna na całego!
W Konkursie może wziąć udział każdy, kto nadeśle prace fotograficzne zgodne z tematem konkursu oraz spełni zapisane w regulaminie wymagania. W konkursie nie mogą brać udziału członkowie zarządu koła. Zarząd stanowi jednocześnie jury konkursowe.
Termin nadsyłania fotografii: 15 czerwca 2008r.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 21 czerwca w czasie Turystycznego Zjazdu Pogórzańskiego. Organizatorzy przewidują nagrody rzeczowe za pięć pierwszych miejsc (pierwsze i drugie miejsce pendrive’y, pozostałe trzy gadżety).

Każdy uczestnik może przysłać na Konkurs 3 fotografie, które w jakikolwiek sposób wiążą się tematycznie z przedmiotem konkursu. Na konkurs należy nadsyłać wyłącznie prace autorskie, autor musi posiadać do nich wszelkie prawa autorskie. Fotografie należy dostarczyć w formie elektronicznej w rozdzielczości minimum 1600×1200px w formacie JPG na adres Wiktor.Chrzanowski@gmail.com
Każda nadesłana wiadomość e-mail z fotografią w załączniku powinna posiadać w treści opis zawierający: dane autora, tytuł zdjęcia, datę i miejsce jego wykonania. Wysłanie wiadomości z załączoną fotografią oraz odpowiednią treścią będzie traktowane jako zgoda na przetwarzanie danych osobowych Autora wyłącznie na potrzeby tego Konkursu. Udział w Konkursie jest jednoznaczny z udzieleniem przez Autorów fotografii prawa do nieodpłatnego wykorzystania swoich zdjęć przez Organizatorów Konkursu w celu ich publikacji, prezentacji.

Skip to content