Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Liderki z kompletem punktów w PALS

Kolejne trzy punkty dopisały na swoje konto siatkarki tuchowskiego Lidera. W meczu VII kolejki ligi PALS pokonały zespół LO Gromnik. Mecz był ciekawym widowiskiem, publiczność oglądała wiele długich akcji, mocnych ataków oraz skutecznej obrony z obu stron siatki.

I set po bardzo dobrej grze wygrały Liderki, choć nie ustrzegły się niepotrzebnych błędów. Początek II seta należał do przyjezdnych, które wykorzystały chwilową dekoncentrację gospodarzy i odskoczyły na kilka „oczek” (2-7). Jednak tylko kilka minut potrzebowały tuchowianki na dogonienie rywalek (11-11) i wygranie II seta.
Set III potwierdził dobrą dyspozycję zawodniczek z Tuchowa. Na pochwałę zasługują również najmłodsze siatkarki, które godnie zastąpiły nieobecne starsze koleżanki z podstawowej „szóstki”.