Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Mecz na szczycie!

Już w najbliższą sobotę o godzinie 15.00 na stadionie miejskim dojdzie do arcyważnego pojedynku na czwartoligowym froncie. Naprzeciw siebie staną dwie najlepsze drużyny obecnego sezonu. Miejscowy MKS oraz BKS Bochnia.
Obie ekipy dysponują w tym momencie najlepszą defensywą w lidze, tuchowianie stracili do tej pory 6 bramek, a zespół bocheński 5. Miejmy jednak nadzieję, że w sobotę nie będziemy oglądali ryglowania bramek, lecz grę ofensywną.

Po 10 rozegranych kolejkach liderem tabeli jest BKS Bochnia, który zdobył 24 punkty i legitymuje się bilansem ośmiu zwycięstw i tylko jednej porażki, której doznali na własnym terenie z drużyną Tymbarku.
MKS Tuchovia natomiast ma na swoim koncie 22 punkty, przy siedmiu wygranych oraz jednym remisie i porażce zajmuje drugie miejsce w tabeli. Wielce prawdopodobne wydaję się to, że zwycięzca sobotniego pojedynku zajmie pierwsze miejsce na koniec rundy jesiennej.

Dlatego zapraszamy licznie wszystkich w sobotnie popołudnie na stadion, aby wspomóc naszą drużynę w walce z niewątpliwie silną drużyną jaką jest BKS Bochnia.

Bilans wspólnych starć od sezonu 2001/2002:
Liczba spotkań: 18, w tym 2 w ramach Pucharu Polski na szczeblu TOZPN
Tuchovia odniosła w nich 5 zwycięstw, 4 remisy i 9 porażek, bilans bramkowy 21-28 dla BKS-u Bochnia.

Tekst: [gregor]

Skip to content