Mikołajkowy turniej judo w Bochni

Rankingowy Mikołajkowy Turniej Młodzików i Dzieci był okazją do podsumowania osiągnięć judoków Małopolski za rok 2023. Zarząd Małopolskiego Związku Judo nagrodził czwórkę najlepszych zawodników w kategorii: Junior, Juniorka, Młodzik, Młodziczka, okolicznościowymi dyplomami i voucherami o wartości 500 zł. Nina Potok zawodniczka MOSiR-u Tuchów wygrała ranking w kategorii „Juniorek.”

Kolejne wyróżnienia i nagrody otrzymali wszyscy tegoroczni medaliści Mistrzostw Polski. Łącznie 28 zawodników z 10 klubów zdobyło medale w tych zawodach. MOSiR Tuchów uplasował się na drugim miejscu pod względem ilości zdobytych medali: 4 (1 złoty,1 srebrny, 2 brązowe) odpowiednio: Natasza Potok, Nina Potok, Kornelia Ciszek i Jakub Nakielny.

Wracając do zawodów, które odbyły się 10.12.2023 w Bochni, czwórka zawodników trenera Marka Srebro zajęła trzy medalowe lokaty w kategorii młodzików.

• I miejsce – Kornelia Ciszek (+70 kg)
  • I miejsce – Nataniel Sajdak (60 kg)
  • III miejsce – Antoni Okaz (60 kg)
  • V miejsce – Kacper Bator (60 kg)

W grupie Dzieci piątka zawodników trenerów Krzysztofa Guta i Pawła Słowika zajęła:

• III miejsce – Jakub Bartkowski (33 kg)