Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Mikołajkowy turniej szachowy

W niedzielę, 27 listopada o godz. 9.00 w Domu Strażaka w Karwodrzy odbędzie się 10 Mikołajkowy Turniej Szachowy. Zgłoszenia należy składać do środy 23 listopada poprzez formularz, który znajduje się na stronie szachy.cal24.pl

Uwagi organizacyjne:
1. Organizator: Ochotnicza Straż Pożarna w Karwodrzy.
2. Turniej przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży (rocznik 2004 i młodsi) mieszkających lub uczęszczających do szkół w Gminie Tuchów. W razie wolnych miejsc w turnieju będą mogły zagrać osoby spoza naszej gminy. W takim przypadku stosowna informacja ukaże się na niniejszej stronie w czwartek, 24 listopada w godzinach porannych.
3. Turniej odbędzie się w 2 grupach wiekowych. Grupy zostaną podzielone po zakończeniu zapisów do turnieju. Podział zostanie dokonany tak, aby obie grupy wiekowe miały jak najbardziej zbliżoną liczebność.
4. Ilość rund: 7
5. Tempo: P’15
6. Zakończenie turnieju: ok. 13.00
7. Ilość uczestników: max. 60 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń! W przypadku wolnych miejsc, od czwartku 24 listopada do piątku 25 listopada do turnieju będą mogły zapisywać się dzieci spoza gminy Tuchów.
8. Opłata wpisowa: 5 zł. Turnieje organizowane i prowadzone są jako wolontariat. Opłata wpisowa przeznaczona jest na nagrody w organizowanych przez nas turniejach, amortyzację sprzętu oraz rozwój szachów w gminie Tuchów.
9. Mikołaj obiecał, że każde dziecko – niezależnie od zajętego miejsca – otrzyma paczkę.
10. Wymagana jest znajomość podstawowych przepisów gry w szachy (ruchy bierek, szach i obrona przed nim, mat).