Młodzież z CKZiU w Tuchowie najlepsza w mistrzostwach powiatu tarnowskiego w lekkiej atletyce

29 maja w obiektach sportowych CKZiU w Tuchowie odbyły się mistrzostwa powiatu tarnowskiego w lekkiej atletyce. Na starcie w tej królewskiej dyscyplinie stanęli reprezentanci sześciu szkół powiatu tarnowskiego, którzy rywalizowali w trzech konkurencjach: bieg na 60 metrów, skok w dal, pchniecie kulą, oddzielnie dziewczęta i chłopcy.

Doskonała pogoda sprzyjała rywalizacji sportowej oraz osiąganiu bardzo dobrych wyników.

Bardzo dobrze zaprezentowały się dziewczęta i chłopcy z CKZiU w Tuchowie, którzy zdobyli w klasyfikacji drużynowej I miejsca. Najlepszą lekkoatletką zawodów została Weronika Grzenia – uczennica klasy III technikum ekonomicznego, która zwyciężyła w biegu na 60 metrów oraz zajęła I miejsce w pchnięciu kulą.