Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

„Nie spać – zwiedzać!”

W czasie wakacyjnej akcji „Nie spać – zwiedzać!” młodzi przewodnicy ziemi tarnowskiej oprowadzać będą chętnych po atrakcjach Skamieniałego Miasta w Ciężkowicach.

„Z przewodnikiem nie tylko w kieszeni” to autorski projekt wycieczek po ciekawych zakątkach Pogórzy Karpackich i Beskidów, w którym standardowe formy przekazu wzbogacamy innowacyjnymi. Zapraszamy do wędrówki przez Skamieniałe Miasto. Wyjścia na trasę odbywać się będą w piątek, sobotę i niedzielę: 14, 15, 16 sierpnia 2009r. o godzinach: 11:00, 11:45, 12:30, 13:15, 14:00, 14:45, 15:30, 16:15.

Początek zwiedzania ma miejsce przed wejściem do rezerwatu nieopodal skały Grunwald.
Akcja prowadzenia po rezerwacie jest darmowa, jednak istnieje możliwość docenienia pracy przewodników. Wystarczy ofiarować na rzecz rozwoju przewodnictwa na Pogórzu drobny datek.

Zainteresowanie w czasie pierwszej prowadzonej akcji przerosło oczekiwania organizatorów. W czasie trzech majowych dni przeprowadzono przez rezerwat ponad 300 osób, kilkudziesięciu turystom kolejnym udzielono informacji o regionie. Zachęceni sukcesem po raz kolejny zapraszamy do udziału w naszej akcji.

Organizatorami akcji są:
Centrum Usług Turystycznych i Przedsiębiorczości z siedzibą w Tuchowie, www.cut.travel.pl
Karpatia – usługi przewodnickie

Skip to content