Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

„Niedziela z kogutkiem”, czyli bezpieczniej w Tuchowie

W ostatnią niedzielę maja odbędzie się ciekawe wydarzenie. Przez cały dzień na tuchowskim rynku odbywać się będą pokazy, występy i koncerty. Myślą przewodnią tego wydarzenia jest bezpieczeństwo. Przez cały dzień prowadzona będzie akcja krwiodawstwa. Już teraz zachęcamy wszystkich do włączenia się do tej akcji !.

Zaprezentują się różne formacje służb ratowniczych: policyjne, strażackie, medyczne, wojskowe. Odbędą się pokazy sprzętu i jego wykorzystania do akcji ratowniczych. Pomiędzy pokazami wystąpią: zespół taneczny, grupa taneczna Pauliny, grupa taneczna Łukasza, Emma z LO, judocy z Tuchowa, Orkiestra Dęta z Siedlisk, Sanktuaryjna Orkiestra Dęta, Zespół Pakaband. Gwiazdą wieczoru będzie Marcin Daniec.

Organizatorzy tego wydarzenia:
– Burmistrz Tuchowa Mariusz Ryś
– Domu Kultury, Komisariat Policji w Tuchowie, Komisariat Policji Wodnej w Krakowie, WOPR, Komenda Miejska Policji w Tarnowie i podległe jej pododdziały, Komenda Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie Oddział w Tarnowie, Straż Graniczna, OSP Tuchów, OSP Dąbrówka Tuchowska, Punkt Informacyjny Europe-Direct, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, WIMED, Centrum Zdrowia Tuchów, NZOZ Salubris, Karpacka Spółka Gazownictwa, TAURON Polska Energia, Zakład Linii Kolejowych w Nowym Sączu, Młodzieżowa Rada Gminy Tuchów.
– organizatorzy-koordynatorzy „niedzieli z kogutkiem”, Panowie: Jerzy Odroniec, Tomasz Marszałek, Łukasz Giemza, Paweł Jantoń, Wacław Kwaśniak, Sławomir Filar, Grzegorz Borgula oraz Pani Urszula Ginter.

Skip to content