Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzone zostały na dzień 28 czerwca 2020r. Lokale wyborcze będą otwarte w godzinach 7:00-21:00. W tym czasie obywatele uprawnieni do głosowania będą mogli oddać swój głos.

Wykaz obwodów głosowania wraz z siedzibami komisji obwodowych.

Przypominamy mieszkańcom Tuchowa, zamieszkałych przy ulicach: bp. Leona Wałęgi, Daleka, Długa, Górna, Graniczna, kpt. Antoniego Stawarza, mjr. Władysława Drelicharza, Nadziei, Nowa, Owocowa, Partyzantów, płk. Józefa Młyńca, Przedmieście Górne, Przemysłowa, św. Józefa, Tarnowska, Warzywna, Promienna, Ryglicka, Rzeczna, Strzelecka, Wołowa, Wysoka, że lokal wyborczy dla ich obwodu nr 13 znajduje się w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Tuchowie, ul. Jana Pawła II 6, 33-170 Tuchów.
Zmianie uległa również siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 7 w Piotrkowicach (tylko na te wybory – ze względu na remont szkoły). Na czas remontu lokal wyborczy przeniesiono do Budynku Wielofunkcyjnym w Piotrkowicach, Piotrkowice 80A. Adresy pozostałych lokali wyborczych pozostają bez zmian.

UWAGA
W związku z epidemią koronawirusa przypominamy o zachowania szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązku: zasłaniania nosa i ust (maseczka), dezynfekcji rąk oraz zachowania bezpiecznej odległości (odstęp 1,5 metra). Ponadto zaleca się używanie własnych rękawiczek jednorazowych oraz własnego długopisu. W lokalu wyborczym może przebywać 1 wyborca na 4 metry kwadratowe lokalu.

Więcej informacji o wyborach Prezydenta RP znajduje się na stronach Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Tuchowie w zakładce Wybory i referenda/Wybory Prezydenckie

Skip to content