Podsumowanie roku w sekcji judo MOSiR Tuchów

Rok 2021 dla tuchowskiej sekcji judo był bardzo udany za sprawą trójki zawodników:

1. Nataszy Potok, która w bieżącym roku wywalczyła Mistrzostwo Polski Młodziczek, wygrała również Turniej Międzynarodowy w Wolbromiu i Turniej Ogólnopolski w Opolu.
  2. Niny Potok, która zajęła V miejsce w Mistrzostwach Polski Młodziczek, I miejsce i II miejsce w Międzynarodowych Turniejach w Zakopanem i Wolbromiu.
  3. Jana Dzigi,który zajął V miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych (OOM), II miejsce w Międzynarodowym Turnieju w Krakowie i I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju w Luboniu k/Poznania.

67 medali (19 złotych, 26 srebrnych, 22 brązowe) wywalczyli również zawodnicy: Zuzanna Gawron, Ewelina Burza, Kornelia Ciszek, Jakub Nakielny, Tomasz Dziga, Hubert Gut, Nataniel Sajdak, Oskar Kita, Hubert Chrupek, Maja Wesołowska, Michał Kużmicz, Adam Łątka, Helena Bielak, w kategorii dzieci w Turniejach Wojewódzkich, Międzywojewódzkich i Międzynarodowych.