Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Pożegnanie wakacji z Radą Osiedlową Tuchów Lewobrzeżny

31 sierpnia 2019 roku mieszkańcy Tuchowa mieli okazję pożegnać tegoroczne wakacje wraz z Radą Osiedlową lewobrzeżnej części miasta. Impreza odbyła się w obiektach MOSiR Tuchów, zaś organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji zarówno dla najmłodszych jak i tych trochę starszych gości.

Dzieci mogły szaleć na dmuchanych zamkach, tańczyć i łapać bańki mydlane, a później odpocząć przy malowankach, grach planszowych czy robieniu bransoletek i kolorowych warkoczyków. Starsi natomiast mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanej siłowni, aerobiku oraz strefy relaksu i makijażu. Głównym punktem wydarzenia był pierwszy w Tuchowie turniej badmintona amatorskiego zorganizowany w trzech kategoriach wiekowych. Zwycięzcy mogli zdobyć pamiątkowe dyplomy i medale z wygrawerowaną, symboliczną lotką. Całemu wydarzeniu towarzyszyła piękna pogoda, rodzinna atmosfera i emocje związane z rozgrywanymi meczami.

Rada Osiedlowa Tuchów Lewobrzeżny bardzo dziękuje za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia dyrektorowi MOSiR panu Markowi Srebro, dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Tuchowie panu Józefowi Wzorkowi, dyrektorowi Domu Kultury w Tuchowie panu Januszowi Kowalskiemu oraz pani dyrektor Biblioteki Publicznej w Tuchowie pani Bożenie Wronie. Podziękowania kierujemy również w stronę pani burmistrz Magdaleny Marszałek oraz jej zastępcy Wiktora Chrzanowskiego za wsparcie ze strony Urzędu Miejskiego w Tuchowie.

Impreza nie odbyłaby się bez zaangażowania i ciężkiej pracy wolontariuszy, którzy pomogli organizatorom w stworzeniu tego wyjątkowego wydarzenia. Dziękujemy Wam za pomoc i wspólną zabawę!

Alicja Jantoń

Skip to content