Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Przegląd artystyczny Stuk Fama

Zrzeszenie Studentów Polskich oraz Teatr Groteska w Krakowie zapraszają wszystkich studentów z terenu Małopolski do udziału w projekcie pt.: „Przegląd Artystyczny Stuk Fama – Studenckie Talenty Uczelni Krakowskich”.

W trakcie Przeglądu Stuk Fama studenci zarówno publicznych, jak i niepublicznych uczelni z terenu całego województwa będą mieli okazję zaprezentowania przed szeroką publicznością swoich talentów, nie tylko teatralnych, ale również muzycznych, recytatorskich, kabaretowych, tanecznych i innych.
W trakcie preeliminacji, przyjmować będziemy prezentacje wideo, które – w zależności od pomysłowości autorów – mogą zawierać występ solisty lub całej grupy. Dopuszczone do konkursu prezentacje, wezmą udział w eliminacjach, które odbędą się w krakowskich klubach studenckich, podczas których jury wybierze finalistów.
Wielki finał Stuk Fama 2012 odbędzie się w Teatrze Groteska 29 kwietnia o godz. 18.00.
Wyłonieni przez jury finaliści wystąpią po raz kolejny na żywo – tym razem na prawdziwej teatralnej scenie i przed prawdziwą publicznością, mając do dyspozycji profesjonalne zaplecze teatralne, które wzmocni artystyczny wyraz ich prezentacji. Licznie zgromadzona publiczność, a także profesjonalne jury wyłoni laureatów. Na zwycięzców czekać będą pamiątkowe statuetki, nagrody rzeczowe i … otwarta droga do sławy!
Ponadto, dzięki mechanizmowi serwisu społecznościowego, każdy internauta będzie mógł zagłosować na swoją ulubioną prezentację, spośród tych zakwalifikowanych do finału. Aby zagłosować, wystarczy kliknąć „Lubię to!” pod preferowanym materiałem wideo. Zarówno uczestnicy, jak i publiczność będą mieli możliwość obserwowania na bieżąco wyników głosowania. Internauci dzięki głosowaniu, wyłonią laureata Nagrody Publiczności.

Przegląd Stuk Fama będzie jednocześnie eliminacjami regionalnymi do 42 Festiwalu Fama 2012. Najlepszy zdaniem jury zespół lub artysta, występujący w wielkim finale „Stuk”, weźmie udział w Międzynarodowym Kampusie Artystycznym w Świnoujściu w lecie 2012r.

Zarys programu Stuk Fama 2012
– 9 stycznia–16 marca – przyjmowanie zgłoszeń i prezentacji wideo od uczestników,
– 2–20 kwietnia – eliminacje w krakowskich klubach studenckich,
– 29 kwietnia – wielki finał Stuk Fama na deskach Teatru Groteska.

Pełny regulamin oraz szczegółowe informacje na temat Przeglądu znajdują się na stronie: http://krakow.zsp.pl/

Osoby do kontaktu:
Monika Wypych
Zrzeszenie Studentów Polskich
30-059 Kraków, ul. Reymonta 17
Dom Studencki „ALFA”, Blok IV
Tel./Fax (0-12) 617-20-20
kom: 509-548-464
e-mail: monika.wypych@zsp.pl

Skip to content