Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Puchar Tarnowa – Lasek Lipie

W pierwszej w tym roku edycji Pucharu Tarnowa odbywającej się 22 kwietnia w Lasku Lipie, drużyna UKS FOUR BIKE stawiła się niemal w komplecie. Na starcie zabrakło jedynie Jakuba Solarza, zaś reszta załogi podjęła walkę o punkty i wysokie lokaty.

Udało się to Gabrieli Hudyce, która – jak zwykle – w pięknym stylu, pokonała przeciwniczki i z dumą odebrała nagrodę za I miejsce. Od Alberta Hudyki szybszy był tylko jeden zawodnik, tuż za nim na trzecim miejscu stanął starszy brat – Wiktor. Jako dziesiąty na metę wjechał też Patryk Piech.
Bartek Janas, który wciąż leczy kontuzję kostki, tym razem był piąty. Ogromny sukces osiągnął również Paweł Janas, który w zmaganiach, po pięknej walce zdobył drugie miejsce. Dawidowi Hudyce udało się zdobyć ósme miejsce. Ładnie pojechała również Gabrysia Rutka. Ta waleczna dziewczyna, która z Białegostoku wróciła zmotywowana, mimo pechowej sytuacji w Tarnowie pokazała lepszą formę – na mecie zameldowała się jako szósta.

W ogromnym zamieszaniu odbywał się wyścig grupy żaków – Mikołaj, w powtórce wyścigu dojechał na metę dziesiąty. W zeszłym roku, w tym samym wyścigu, swój debiut kolarski zaliczyli: Dawid Stelmach i Maja Dydyk. W tym roku zawalczyli mocniej z nieco większym doświadczeniem i obyciem. Pojechali dużo odważniej. Szarżowali po leśnych dróżkach Lasku Lipie, aż się kurzyło. Maja na mecie była ósma, a Dawid dziesiąty. Brawa dla wszystkich zawodników.

Skip to content