Sezon UKS Four Bike rozpoczęty!

Sezon kolarski uważamy za otwarty! Drużyna Four Bike wzięła udział w zawodach Pucharu Polski MTB organizowanych w minioną niedzielę w Białymstoku. Trasa była ambitna i ciekawa, do tego dość wymagająca. Na szczęście pogoda rozpieszczała.

Swój debiut w zawodach tej rangi zaliczyli Gabriela Rutka oraz Patryk Piech. Gabrysia mimo ogromnych starań i dużej woli walki nie zdołała ukończyć swojej rywalizacji z powodu defektu roweru. Natomiast Patryk miał nie lada kłopot w rywalizacji w tak mocnej grupie juniorów, ukończył zawody na 30 pozycji. Brawa dla nich za podjęcie wyzwania.

Pozostali zawodnicy zmagania toczyli w nowych kategoriach. Pięknie zaprezentowała się Gabriela Hudyka, która mimo kontuzji wywalczyła 3 miejsce na podium w kategorii juniorek. Jakub Solarz w U23 zdobył dobre miejsce 6, zaś w kategorii elita był 11. Tuż za Kubą na metę wjechał Albert Hudyka – to była rywalizacja „z uśmiechem”. Dawid Hudyka – w bardzo mocnej obsadzie w kategorii junior młodszy – zdobył 43 miejsce. Wiktorowi nie udało się ukończyć zawodów z powodu problemów zdrowotnych.

Komfort podróży zapewniła nam firma Paczka PUNKT Twój dedykowany Kurier – dziękujemy.