Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Siatkarze wygrali, a piłkarze rozegrali sparing

W ostatnią sobotę, 17 marca można było śledzić zmagania sportowe naszych sportowców. Najpierw na stadionie miejskim spotkały się w meczu sparingowym rezerwy Tuchovii z pierwszym zespołem. Godzinę później rozpoczął się ostatni pojedynek tuchowskich siatkarzy z Zeliną Jurków.

Mecz piłkarski był sprawdzianem formy przed szybko zbliżającą się rundą wiosenną. Czwartoligowcy wygrali pewnie 4:1, a trener Kraczkiewicz był zadowolony z kilku szybkich i efektownych akcji. Na listę strzelców wpisali się m.in. Daniel Bielak, Adrian Czyż i Mateusz Miśtak. Czekamy z niecierpliwością na pierwsze wyjazdowe występy naszych piłkarzy.

Tuchovia Tuchów – Tuchovia II Tuchów 4:1 (3:0)
Bramki: Bielak 2x, Czyż, samobójcza – Miśtak
Tuchovia: Michalik (46′ Ryba) – Niewola, Różycki, Sobyra, Czyż (46′ Kozioł) – Stec, Kafel, Barwacz, Miśtak (46′ Hudyka) – Gierałt, Bielak
Tuchovia II: Żydowski (46′ Mleczko) – Kaczor, Bobak, Grzebień, Cyrybał – Kosiba, Masłoń, Wrona, Leszkiewicz – Wątroba, Ogiela oraz Boratyński, Krzemień, Czyż, Miśtak

Natomiast podopieczni trenera Mieczysława Drąga, mimo że grali tylko z jednym rezerwowym, wzięli srogi rewanż za mecz w Jurkowie. Zwycięski pojedynek trwał zaledwie 50 minut, a goście byli tylko tłem dla dobrze grającego Sokoła Tuchów. Usprawiedliwieniem dla przyjezdnych może być fakt, że grali w ostatnim tygodniu 10 spotkań i młodzi zawodnicy byli już mocno zmęczeni. Teraz naszych siatkarzy czeka dłuższa przerwa, a wznowienie kolejnego sezonu czwartej ligi dopiero w październiku.

Fan Sokół Tuchów – Zelina Jurków 3:0 (16, 11, 19)