Siedem medali judoków

W sobotę 3 marca 2018 r. tuchowscy judocy uczestniczyli w VIII Otwartych Międzynarodowych Mistrzostwach Miasta Jasła. W turnieju udział wzięło 420 zawodników z 46 klubów z Kosowa, Czech, Słowacji i Polski.

Podopieczni trenera Marka Srebro wywalczyli w tych zawodach 7 medali. W kategorii młodzików brązowe medale zdobyli: Nicoletta Zduń, Filip Wantuch i Hubert Starzyk.
W kategorii dzieci starszych w walce finałowej do 31 kg po wygranych walkach eliminacyjnych i półfinałowych spotkały się dwie zawodniczki MOSiR Tuchów, siostry bliźniaczki Natasza i Nina Potok. Tym razem lepszą okazała się Natasza zdobywając złoty medal, Nina powróciła z medalem srebrnym.
W kategorii dzieci młodszych srebrny medal wywalczyła Zuzanna Gawron, a brązowy Jakub Nakielny.