Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Sierpniowe osiągnięcia UKS 4BIKE

13 sierpnia Jakub Solarz i Gabriela Hudyka z UKS 4BIKE wzięli udział w Mistrzostwach Polski w eliminatorze rozgrywanych na rynku w Lublinie. Krótka trasa z dużą ilością zakrętów oraz różnorodnych przeszkód, nie sprawiała większych trudności naszym zawodnikom.

Gabriela, która debiutowała w tej odmianie kolarstwa, wywalczyła 5 pozycję! Natomiast Jakub od początku radził sobie świetnie, a eliminacje i kolejne biegi przejeżdżał bez problemu. Niestety w biegu o finał na pierwszej z przeszkód Kuba upadł i dotkliwie się poobijał, co uniemożliwiło mu kontynuowanie walki o finał i medal, które zdecydowanie były w zasięgu. Ogromne brawa za podjęcie walki.

Część naszej drużyny 12 sierpnia startowała również w maratonie Cyklokarpaty w Dukli. Zawodnicy jak zawsze pokazali się z dobrej strony i mimo trudnej trasy oraz dużej ilości błota, zajęli wysokie lokaty w swoich kategoriach:
Albert Hudyka – 3 miejsce (dystans giga 68 km)
Patryk Piech – 4 miejsce (dystans mega 43 km)
Dawid Hudyka – 2 miejsce (dystans hobby 22 km)
Bartłomiej Janas – 4 miejsce (dystans hobby 22 km)
Gabriela Rutka – 2 miejsce (dystans hobby 22 km)

Świetnie poradzili sobie również chłopcy: Mikołaj Rutka zajął 3 miejsce, a Miłosz Piech w swoim pierwszym poważnym wyścigu wywalczył 1 miejsce. Pięknie! Brawo drużyno!