Sukcesy kolarzy UKS 4BIKE

Wśród przepięknych krajobrazów Jury Krakowsko – Częstochowskiej, u podnóży zamku w Ogrodzieńcu 27 kwietnia odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików połączone z Mistrzostwami Śląska w kolarstwie górskim MTB XC.

Dla UKS 4BIKE to był piękny czas, szczególnie dla Bartłomieja Janasa, który w pięknym stylu pokonał rywali i z dumą odbierał puchar za 1 miejsce. Świetnie pojechał również Paweł Janas, który wywalczył 3 miejsce, a Mikołaj Rutka zdobył 5 pozycję. Gabrysia Rutka była tym razem 6. Dodatkowo Gabi i Bartek startowali w sztafecie i wywalczyli 4 miejsce.

Jesteśmy dumni z postępów naszych młodych zawodników. Życzymy im, aby kolejne sukcesy dawały im radość, a ewentualne porażki były motywacją do dalszego trenowania. Serdeczne gratulacje składamy również naszemu trenerowi! Sukcesy naszych podopiecznych to również sukcesy Wiktora Hudyki, który swoim doświadczeniem kolarskim i fachową wiedzą dzieli się z młodsza częścią naszej drużyny. Wiktor, życzymy Ci kolejnych sukcesów, ale przede wszystkim satysfakcji z tego co robisz! Mamy nadzieję, że przed Tobą jest jeszcze wiele możliwości rozwoju.