Sukcesy zawodników UKS FourBike

W sobotę Jakub Solarz zajął 3 miejsce w jeździe indywidualnej na czas podczas Akademickich Mistrzostw Polski, tym samym został 2 wicemistrzem Polski. W niedzielnych zmaganiach w chorzowskim parku podczas drugiego dnia Akademickich Mistrzostw Polski w wyścigu ze startu wspólnego Jakub Solarz zajął 4 miejsce. Kuba jest przykładem człowieka, który potrafi świetnie łączyć naukę z zainteresowaniami i pasjami.Do tego osiągać takie wyniki! Gratulujemy!

Maraton Kelly’s Cyklokarpaty – Wierchomla

Grupa młodszych zawodników 4BIKE wróciła z Wierchomli bardzo zadowolona bo ze złotymi medalami. Maja Dydyk, dla której ten etap Maratonu Kelly’s Cyklokarpaty już po raz drugi okazał się szczęśliwie zwycięski oraz Mikołaj Rutka, który zaskoczył wszystkich swoją niezłą formą. Wyrazy uznania dla Gabrieli Rutki, która po długim dystansie przyjechała linię mety jako druga w swojej kategorii. Ogromne brawa również dla Pawła Janasa, który wykazał się nie lada wytrzymałością – wystartował w kategorii hobby pod okiem swojego taty i dystans 28 km pokonał jako pierwszy w swojej kategorii. Wiele wysiłku w start hobby musiał włożyć również Dawid Hudyka, co zaowocowało dobrą 5 pozycją, a tuż za nim na metę wjechał Bartek Janas. Ogromne brawa dla wszystkich!

4BIKE na maratonie w Żywcu

W niedziele odbyła się druga edycja Bike Atelier MTB Maraton w Żywcu. Trasa wyścigu była selektywna oraz interwałowa. Nie brakowało wymagających siłowo podjazdów i trudnych technicznie zjazdów.
Zawodnicy 4BIKE stanęli po raz pierwszy na starcie maratonów z tego cyklu zajmując następujące miejsca:
Gabriela Hudyka – 1 miejsce w swojej kategorii, 1 miejsce open wśród kobiet na dystansie hobby – 24 km.
Patryk Piech – 11 miejsce w swojej kategorii, na dystansie hobby – 24 km.
Wiktor Hudyka – 15 miejsce w swojej kategorii, na dystansie pro – 45 km.
Gratulujemy!

4BIKE na szosie

Jeden z zawodników UKS 4BIKE Albert Hudyka postanowił spróbować swoich sił na szosie. W niedziele wystartował w pierwszej edycji Podhale Tour w Czarnym Dunajcu. Trasa liczyła 85 km po górzystych terenach. Albert z tym wyzwaniem poradził sobie naprawdę dobrze zajmując 3 miejsce w kategorii orlik. Gratulujemy!