Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Szachowe zmagania

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z dwudniowych zmagań najlepszych szachistów szkół podstawowych i gimnazjalnych powiatu tarnowskiego, które odbyły się w dniach 14 i 15 stycznia 2016 roku oraz z drużynowego turnieju szachowego o puchar dyrektora MOSiR w ramach Amatorskiej Ligi Szachowej Powiatu Tarnowskiego rozegranego 16 stycznia br. w Burzynie.


Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji.

16 stycznia br. w Burzynie został rozegrany drużynowy turniej szachowy o puchar dyrektora MOSiR w ramach Amatorskiej Ligi Szachowej Powiatu Tarnowskiego. Wzięło w nim udział 13 drużyn czteroosobowych z powiatu tarnowskiego. Pierwsze miejsce wywalczyła drużyna Gentlemani Tuchów. Mistrzami na poszczególnych szachownicach zostali: Artur Kępowicz (Gentlemani Tuchów), Wojciech Bator (Janosiki Tarnów), Jan Pradel (Team Siedliska), Paweł Bober (Jordan Zakliczyn). Sędzią zawodów był Czesław Markiewicz z Tarnowa.

W imieniu uczestników zawodów serdecznie dziękujemy dyrektorowi Markowi Srebro za ufundowane nagrody oraz kierownikowi DK za udostępnienie sali oraz przygotowanie fotorelacji z turnieju oraz igrzysk szkolnych i gimnazjady.

Więcej informacji na stronie chessarbiter.com

Tabela turniejowa:
1. Gentlemani Tuchów 13.0
2. Janosiki Tarnów 12.0
3. GOLD Janowice- Pleśna 10.0
4. JORDAN Zakliczyn 8.0
5. Młode Orły- Skrzyszów 7.0
6. MOSiR Tuchów 6.0
7. KANA- Tarnów 6.0
8. Joniny- Ryglice 6.0
9. MOSiR Junior 6.0
10. SOKÓŁ Tuchów 5.0
11. Wojnicz Team 5.0
12. Siedliska 4.0
13. Łęg Tarnowski 3.0

Roman Kawa

Skip to content