Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Szybcy na torze – Bezpieczni na drodze – fotorelacja

W sobotę, na tuchowskim rynku odbyła się impreza pn. Szybcy na torze – Bezpieczni na drodze.

Szybcy na torze – Bezpieczni na drodze to tytuł projektu realizowanego przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Passe-Partout oraz partnerów.

Na tuchowskim rynku rozłożony został tor kartingowy, a przy nim stoiska organizatorów. Podczas imprezy promowane były informacje związane z bezpieczeństwem na drodze.

Każdy z uczestników imprezy mógł wziąć udział w konkursie wiedzy na temat przepisów ruchu drogowego, wygrywając darmowe bilety na tor kartingowy. Prezentowane były również zasady udzielania pierwszej pomocy. Przy policyjnym wozie, dzięki specjalnym okularom można było odczuć wpływ spożycia alkoholu na spostrzegawczość i koncentrację.

Obok toru kartingowego stacjonował motocyklowy team Artman Racing. Patryk Kosiniak, który jest zawodnikiem tego teamu opowiadał o swoich doświadczeniach związanych z udziałem w wyścigach motocyklowych.

Na płycie rynku obecni byli również strażacy z OSP w Tuchowie. Prezentowali swój sprzęt podczas symulacji akcji ratunkowej. Swoje stoisko miała również tuchowska firma MBM Serwis ogumienia.

Partnerami projektu są: Powiat Tarnowski, Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnowie

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji.

Skip to content