Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

TAURON Dystrybucja – pokaz multimedialny „Galeria Światła” na rynku w Tuchowie!

Każdy, kto zapoznał się już z programem dożynek, mógł przeczytać, że w niedzielę, 19 sierpnia, na zakończenie Dożynek Gminy Tuchów, Tauron Dystrybucja zaprasza na pokaz multimedialny „Galeria Światła”.

Pokaz odbędzie się na rynku i rozpocznie o godz. 21.45. Poprzedzi go koncert pt. „Dla Tuchowa muzyczne improwizacje” w wykonaniu Pawła Harańczyka o godz. 21.30.

Pod nazwą „Galeria Światła” kryje się wyjątkowy pokaz mappingu, podczas którego jedna ze ścian ratusza zamieni się w wielki ekran. Zostanie on artystycznie oświetlony, pojawią się na nim barwne metamorfozy i fantazyjne obrazy.

Tauron Dystrybucja od kilku lat za pomocą nowych technologii świetlnych i multimedialnych efektownie oświetla atrakcyjne budynki i przestrzenie wokół nich. Chce w ten sposób pokazać jak za pomocą światła można wykreować zupełnie nowe oblicze elementów architektonicznych i obiektów w przestrzeni publicznej.

Pokaz 19 sierpnia będzie pierwszym takim pokazem w Tuchowie, ale kolejnym realizowanym tego lata przez Tauron Dystrybucja na terenie swojego działania. Wcześniejsze pokazy odbyły się m.in. w Oleśnicy, Bolkowie, Żywcu i Oleśnie.

Skip to content