Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Tomasz Drogoś znowu wysoko

Tuchowskie Seicento AUTO-MOT-u, za kierownicą którego zasiada Tomasz Drogoś, poczyna sobie w KJS coraz lepiej. Już tylko 2,1 sekundy zabrakło do zajęcia III miejsca podczas ostatniej eliminacji Samochodowych Zawodów Klubowych 2011, czyli wyścigu o puchar Starosty Ropczycko-Sędziszowskiego i Burmistrza miasta Ropczyce na trasie Gajówka.
Przy pięknej słonecznej pogodzie na rynku w Ropczycach zjawiło się 56 załóg chętnych do jak najszybszego pokonania trasy wyścigu. Tuchowianin musiał uznać tylko wyższość dwóch Suzuki Swift 1,3 16V GTI oraz Daihatsu Charade 1,3 16V. Można tylko domniemywać, czy byłoby lepiej gdyby nasz kierowca … miał pilota.

Seicento zaprezentowało się w „nowych barwach”, oprócz branżowych logotypów i logo Tarnowskiego Auto Moto Klubu pojawił się herb Tuchowa!

Impreza przebiegała bez najmniejszych problemów (wypadków) i opóźnień, dlatego w nagrodę za czystą jazdę kierowcy otrzymali gratisowy przejazd bez pomiaru czasu. Organizacja wyścigu była wzorcowa, a pogoda cudowna.

Po rozdaniu pucharów, nastąpiło rozdanie pucharów za cały sezon Samochodowych Zawodów Klubowych 2011. Zaskoczyła duża frekwencja – 135 załóg, co dowodzi słuszności organizowania takich trudnych drogowych odcinków. Zwycięzcy otrzymali zaproszenia na Rajd Dziennikarzy, który odbędzie się 8 października.

Seicento AUTO-MOT-u zajęło w generalce klasy 2. doskonałe 9. miejsce na 23 załogi, a przypomnieć należy, że tuchowska załoga startowała tylko w połowie rajdów zorganizowanych przez AMK Dębica.

Źródło: www.tuchow.com.pl

Skip to content