Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Tuchow.pl – najlepsza strona

Serwis internetowy Urzędu Miejskiego w Tuchowie – www.Tuchow.pl – zdobył I miejsce w kategorii Gmina w II Konkursie na Najlepszą Stronę Internetową Małopolskich Jednostek Samorządowych zorganizowanym przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski.

Wręczenie nagród odbyło się 18 czerwca w siedzibie Stowarzyszenia na ul. Grodzkiej w Krakowie. Nagrodę odebrali Burmistrz Tuchowa Mariusz Ryś, Przewodniczący Rady Miejskiej w Tuchowie Ryszard Wrona a fotorelację z uroczystości wykonał Wiktor Chrzanowski. Warto zaznaczyć, że strona www.Tuchow.pl została wybrana jako najlepsza spośród ponad 50 stron gminnych zgłoszonych do konkursu.

Oto uzasadnienie komisji: TUCHÓW – I miejsce w kategorii GMINA za niezwykle ciekawy, profesjonalnie dopracowany projekt graficzny, oryginalny system nawigacji i dbałość o szczegóły, wszystko to zmierza ku pełnej i uporządkowanej prezentacji miasta i gminy.

Zapraszamy do zapoznania się fotorelacją.

Serwis internetowy powstał i funkcjonuje dzięki pracy wielu osób. Dziękujemy wszystkim, którzy nawet w najmniejszy sposób przyczynili się do powstania i funkcjonowania serwisu.

Pozostali laureaci:

Powiat Nowosądecki
I miejsce w kategorii POWIAT za stronę www.starostwo.nowy-sacz.pl za ciągły rozwój portalu zwiększający jego przejrzystość i łatwość dostępu do prezentowanych treści, rozbudowę serwisów specjalnych i wysoką jakość zamieszczanych materiałów informacyjnych.

Zabierzów
II miejsce w kategorii GMINA za stronę www.zabierzow.org.pl, za profesjonalną prezentację, interesujący serwis informacyjny Zabierzowa.

Wolbrom
III miejsce w kategorii GMINA za stronę www.wolbrom.pl za profesjonalną prezentację, interesujący serwis informacyjny Wolbromia.

Grojec
I miejsce w kategorii SOŁECTWO za stronę www.naszgrojec.pl za wysoką jakość walorów funkcjonalnych i estetycznych serwisu oraz prowadzenie prac w kierunku rozwoju społecznościowych funkcji serwisu.

OSP Rodaki
I miejsce w kategorii ORGANIZACJE POZARZĄDOWE za stronę www.osprodaki.prv.pl za ciekawe graficznie zrealizowany pomysł ukazania lokalnej społeczności przez pryzmat wtopionej w tę społeczność jednostki OSP, a także dokumentację OSP w Rodakach oraz piękna Kluczewskiej Ziemi.

Skip to content