Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Turniej szachowy w Łowczowie

Uczniowski Klub Sportowy VICTORIA Łowczów zaprasza na turniej szachowy, który odbędzie się 4 lutego (niedziela) 2018 r. o godz. 10:00 w Szkole Podstawowej w Łowczowie.

Informacje:
1. Ilość rund: 7 (dla każdego – nikt nie odpada wcześniej).
2. Zakończenie turnieju: ok. 14:00. O godz. 1415 odbędzie się uroczyste zakończenie GRAND PRIX Łowczowa 2017, wraz z rozdaniem pucharów i dyplomów.
3. Opłata wpisowa: 5 zł.
4. Jest to pierwszy turniej z całorocznego cyklu „Szachowe GRAND PRIX dzieci i młodzieży – 2018”. W całym roku odbędzie się 8 turniejów. Gra w pierwszym turnieju nie zobowiązuje do gry w pozostałych.
5. Turniej jest przeznaczony dla osób urodzonych w roku 2000 i młodszych, nie zrzeszonych w klubach sportowych, a więc dla osób grających w szachy amatorsko.
6. Wszyscy uczestnicy grają w jednej grupie turniejowej, jednak prowadzone będą osobne klasyfikacje wiekowe do lat: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 (osobno dla chłopców i dziewcząt). Na koniec cyklu (po 8 turniejach) po 3 najlepsze osoby w poszczególnych klasyfikacjach wiekowych otrzyma puchary.
7. Do łącznej punktacji liczonych jest 6 najlepszych turniejów każdego zawodnika.
8. Równolegle (w tym samym miejscu i czasie) odbędzie się turniej szachowy dla dorosłych (również skierowany do osób grających w szachy hobbistycznie).

Więcej szczegółów na www.sp.lowczow.pl

Skip to content