Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

V otwarte Mistrzostwa Gminy Tuchów w Nordic Walking już za nami

Polskie Towarzystwo Gimnastyczne Sokół w Tuchowie już po raz piąty zorganizowało otwarte Mistrzostwa Gminy Tuchów w Nordic Walking. Impreza odbyła się w słoneczną sobotę 28 sierpnia 2021 r. Wydarzenie zainaugurowało złożenie przez burmistrz Tuchowa Magdalenę Marszałek oraz najmłodszych uczestników mistrzostw wiązanki kwiatów na grobach legionistów.

O godzinie 15:00 trzydziestu uczestników (od 5 do 70 lat) wystartowało spod cmentarza nr 158 z I wojny światowej. Maszerując ok. 2,5 km zameldowali się na mecie na Papieskim Brzyzku (osiedle Garbek). Tam burmistrz Tuchowa Magdalena Marszałek wraz z prezesem PTG Sokół Janem Duszą wręczyli zwycięzcom medale, a następnie rozlosowano nagrody główne tj.: rower, kije i plecak ufundowane przez Burmistrza Tuchowa.

Sponsor (Dom Handlowy Trójka w Tuchowie) zapewnił napoje i energetyczny wafelek, a organizatorzy kiełbasę z ogniska. Było dużo pozytywnych emocji, które malowały się na twarzach przybyłych.  

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, sponsorom oraz członkom PTG Sokół w Tuchowie za podtrzymywanie tradycji patriotycznych i krzewienie ducha sportowego.   

Zapraszamy na kolejne otwarte Mistrzostwa Gminy Tuchów w Nordic Walking.

Skip to content