VII Wolański Turniej Dzieci w Judo o Puchar Wójta Gminy Tarnów

Kolejnymi zawodami, w których uczestniczyli judocy UKS Sokół Tuchów był turniej w Woli Rzędzińskiej. 30 maja wychowankowie trenerów Marka Srebro i Krzysztofa Guta wywalczyli 20 medali: 8 złotych, 7 srebrnych i 5 brązowych. W punktacji klubowej zarówno dziewczynki, jak i chłopcy uplasowali się na drugim miejscu.

Złote medale w swoich kategoriach wagowych zdobyli: Nicoletta Zduń, Natasza Potok, Sylwia Zakrzewska, Filip Wantuch, Hubert Starzyk, Hubert Poręba, Oliwier Baran, Daniel Podraza.
Srebrne wywalczyli: Julia Piątek, Dariusz Czarnik, Filip Sajdak, Krystian Lebryk, Radosław Kamień, Mikołaj Karpiel, Paweł Jabłoński.
Brązowe: Nina Potok, Izabela Odroniec, Jakub Sukiennik, Bartosz Serwin, Michał Kluzek.