Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Walentynki z MDP

Dzień Zakochanych można świętować na wiele sposobów, mieszkańcy Mesznej Opackiej (i nie tylko) postanowili spędzić go w Domu Strażaka.

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza już po raz drugi podjęła się zorganizowania kiermaszu ciasta walentynkowego. Uczestnicy mogli skosztować domowych wypieków z motywem walentynkowym, mogli napić się kawy, herbaty w rodzinnej atmosferze. Walentynki z MDP to nie tylko słodkości, było również coś dla duszy. Każdy mężczyzna miał niepowtarzalną okazję wyznać miłość swojej wybrance w bardzo nietypowy sposób. Zadanie polegało na tym, że Romeo musiał wciągnąć do płuc czystą miłość z sercowego balonika (hel) i pod jej wpływem powiedzieć swojej Julii – kocham cię! Natomiast zadaniem Julii było zachować powagę i nie śmiać się (udało się tylko jednej parze).

Wśród atrakcji znalazło się również: walentynkowe zdjęcie z misiem, aukcja unikatowych wypieków, pokaz tańca w wykonaniu Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, wspólna nauka ZUMBY i wiele wiele innych.

Na koniec wydarzenie odbyło się wspólne liczenie zawartości „BUTA”, a wynik jaki został osiągnięty, jest znany wszystkim tym, którzy zostali do końca.

Po wspólnym liczeniu opiekun MDP druh Florian Orłów skierował do wszystkich słowa podziękowania: – Dziękuję wszystkim za tak wielkie wsparcie działalności naszej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej , świadczy to o tym, że każdy z was posiada wielkie serce i umie się nim podzielić z drugim człowiekiem. Pragnę podziękować wszystkim tym, którzy czynnie zaangażowali się w organizację całej akcji, wszystkim rodzicom, którzy także włączyli się w przygotowania. Pamiętajcie, to dzięki wam możemy stawać się coraz lepsi. Z całego serca wszystkim wam dziękuję!

Opiekun MDP w Mesznej Opackiej

Zapraszamy do foto relacji z tego wydarzenia http://www.ospmesznaopacka.pl/walentynki-z-mdp/.

Skip to content