Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

WOŚP i III OTTT o Puchar Burmistrza Tuchowa – wyniki

W niedzielę 8 stycznia br., w hali MOSiR w Tuchowie odbył się III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Tuchowa. Impreza taneczna, która na stałe wpisała się w kalendarz tuchowskich wydarzeń, przyciągnęła dużą liczbę miłośników i sympatyków tańca.

Dom Kultury w Tuchowie po raz pierwszy reprezentowany był przez pięć par tanecznych:
Mróz Jakub, Kwaśny Alicja
Grzenia Jakub, Bień Patrycja
Ciszek Karol, Wojtanowska Karolina
Michałek Artur, Hudyka Gabriela
Wrona Grzegorz, Ogiela Aleksandra

Nie są to jedyne osoby z Tuchowa, które brały udział we wczorajszym turnieju. Wychowankami klubów spoza Tuchowa są:
Hudyka Kacper, Kłos Julia KLASA Tarnów
Kuroczko Kamil, Siwek Anna IDEA Kraków – I miejsce w kat. pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard oraz I miejsce w kat. pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin

Turniej po raz pierwszy przeprowadzony został w hali MOSiR w Tuchowie, a nie jak poprzednio w sali widowiskowej Domu Kultury w Tuchowie. Rosnące zainteresowanie – zarówno ze strony uczestników, jak i miłośników tańca zasiadających na widowni – spowodowało konieczność zmiany miejsca odbywania się turnieju.

Organizatorem turnieju był Dom Kultury w Tuchowie, we współpracy z MOSiR w Tuchowie oraz rodzicami par tanecznych.

Serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji i realizacji turnieju!

Kliknij, aby obejrzeć fotorelację!

fot. Centrum Fotografii/Dawid Dereń, Maciej Maziarka, Wiktor Chrzanowski

W tym samym dniu na ulicach Tuchowa przeprowadzona została zbiórka pieniędzy w ramach XX finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przez całą niedzielę, 20 wolontariuszy prowadziło zbiórkę do puszek na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sztab WOŚP z Tuchowa miał swoją siedzibę tradycyjnie w Domu Kultury. Wolontariusze zebrali kwotę 13 400 zł. Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy wsparli tę akcję.


WYNIKI III Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego
o Puchar Burmistrza Tuchowa

Końcowa klasyfikacja

Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
1 Świędrych Krzysztof, Wiśniowska Katarzyna KLASA Tarnów
2 Golanowski Szczepan, Bodzioch Nikola KLASA Tarnów
3 Mazur Marcin, Mierzejewska Gabriela AKSEL Rzeszów
4 Lesiak Patryk, Jędrzejczyk Gabriela ZŁOTA PARA Dębica
5 Mróz Jakub, Kwaśny Alicja Dom Kultury Tuchów
6 Prędki Adrian, Baszak Karolina AKSEL Rzeszów
7 Grzenia Jakub, Bień Patrycja Dom Kultury Tuchów
8 Chuchro Wojciech, Żymuła Weronika ZŁOTA PARA Dębica

Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
1 Jałocha Przemysław, Seweryn Weronika ELITA Kraków
2 Kasprzyk Adrian, Meń Julia KLASA Tarnów
3 Micał Kamil, Murias Kinga AKSEL Rzeszów
4 Ciszek Karol, Wojtanowska Karolina Dom Kultury Tuchów

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
1 Chochorowski Rafał, Kunz Kinga AXIS Nowy Sącz
2 Ciurko Hubert, Sobuś Katarzyna SHOW DANCE Rzeszów
3 Kołodziejczyk Mirosław, Kołodkiewicz Joanna BAWINEK Kraków
4 Partyka Kasper, Klara Dominika EMiKa Pałac MłodzieżyTarn
5 Capiga Damian, Surdyka Magdalena MERENGUE Stalowa Wola
6 Banach Alan, Jaroch Karolina GOLDEN DANCE Przemyśl
7 Muciek Krystian, Buś Katarzyna SAMBA Tarnobrzeg
8 Bąk Nikodem, Pietrzyk Sylwia STYL Radom
9 Setlak Bogdan, Sieńko Joanna RYTM Kraków
10 Pitera Marcin, Rudnicka Kaja PRIMA DANCE Kraków

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
1 Karwatowski Michał, Król Agnieszka BAWINEK Kraków
2 Wojnowski Maciej, Budzik Aneta EMiKa Pałac MłodzieżyTarn
3 Kaleta Mateusz, Bednarek Anna FANTAZJA Kraków
4 Miś Adrian, Rej Patrycja EMiKa Pałac MłodzieżyTarn
5 Poręba Krzysztof, Sobczyk Jagoda DŻET Rzeszów-Boguchwała
6 Mroczka Paweł, Przydział Katarzyna AKSEL Rzeszów
7 Chwajta Bartłomiej, Kuśnierz Sylwia GASIEK Rzeszów
8 Włodek Wiktor, Grad Aleksandra KLASA Tarnów
9 Brzeziński Krzysztof, Łukaszek Izabela GALA Mielec

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
1 Kocój Maciej, Byra Magdalena AKSEL Rzeszów
2 Mroczka Paweł, Przydział Katarzyna AKSEL Rzeszów
3 Miś Adrian, Rej Patrycja EMiKa Pałac MłodzieżyTarn
4 Orzechowski Filip, Mieszkowicz Karolina AKSEL Rzeszów
5 Rosiek Sławomir, Filipowicz Agnieszka BAWINEK Kraków
6 Kaleta Mateusz, Bednarek Anna FANTAZJA Kraków
7 Wojnowski Maciej, Budzik Aneta EMiKa Pałac MłodzieżyTarn
8-9 Chwajta Bartłomiej, Kuśnierz Sylwia GASIEK Rzeszów
8-9 Giruć Michał, Staszewska Justyna FANTAZJA Kraków
10 Orzechowski Grzegorz, Janiczek Wioletta EMiKa Pałac MłodzieżyTarn
11-12 Poręba Krzysztof, Sobczyk Jagoda DŻET Rzeszów-Boguchwała
11-12 Pełka Hubert, Pustelak Justyna GASIEK Rzeszów
13 Włodek Wiktor, Grad Aleksandra KLASA Tarnów
14 Brzeziński Krzysztof, Łukaszek Izabela GALA Mielec

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
1 Kuroczko Kamil, Siwek Anna IDEA Kraków
2 Latoś Krystian, Waszkiewicz Dominika BAWINEK Kraków
3 Duda Robert, Zgama Marcelina CUBANA Nowy Targ
4 Nowoświat Mikołaj, Lichvarova Kamila EMiKa Pałac MłodzieżyTarn
5 Zieliński Kamil, Sikora Nicole PRESTIGE MOK Mszana Dolna
6 Drop Dawid, Wieczerzak Magdalena GALA Mielec

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
1 Pamuła Michał, Żybura Magdalena IDEA Kraków
2 Duda Robert, Zgama Marcelina CUBANA Nowy Targ
3 Nowoświat Mikołaj, Lichvarova Kamila EMiKa Pałac MłodzieżyTarn
4 Charchut Michał, Dudek Marzena DŻET Rzeszów-Boguchwała
5 Kosior Jakub, Pierzchalska Maria CENTRUM TAŃCA Radom
6 Duda Maciej, Sarnowska Sylwia A-Z Przemyśl
7 Bychawski Paweł, Kubas Katarzyna STYL Kraków
8 Zieliński Kamil, Sikora Nicole PRESTIGE MOK Mszana Dolna

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
1 Rozwałka Wojciech, Kucharska Paulina ZAMEK Lublin
2 Maj Michał, Roczniak Katarzyna SAMBA Tarnobrzeg
3 Charchut Michał, Dudek Marzena DŻET Rzeszów-Boguchwała
4 Klimaszewski Krzysztof, Nosek Natalia DŻET Rzeszów-Boguchwała
5 Jakubek Tomasz, Marszałek Ida STYL Kraków
6 Kosior Jakub, Pierzchalska Maria CENTRUM TAŃCA Radom

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
1 Kuroczko Kamil, Siwek Anna IDEA Kraków
2 Mróz Kamil, Gaweł Paulina IDEA Kraków
3 Rozwałka Wojciech, Kucharska Paulina ZAMEK Lublin
4 Martoń Bartosz, Martoń Aleksandra DŻET Rzeszów-Boguchwała

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
1 Nowosielski Michał, Krzysztofik Aleksandra GALA Mielec
2 Pęczar Marcin, Łuczyńska Kinga KLASA Tarnów
3 Jasiewicz Karol, Skalniak Kinga AKSEL Rzeszów
4 Grobecki Przemysław, Czaja Weronika BAWINEK Kraków
5 Mazur Miłosz, Stankowska Weronika KLASA Tarnów
6 Gil Dominik, Żymuła Julia ZŁOTA PARA Dębica

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
1 Kozioł Łukasz, Partyka Patrycja KLASA Tarnów
2 Janko Kamil, Szelejewska Agnieszka IMPULS Chorzów
3 Wilk Mateusz, Rogala Kamila DŻET Rzeszów-Boguchwała
4 Kudra Michał, Pijar Beata ZŁOTA PARA Dębica
5 Wójcik Piotr, Ćwiek Aleksandra EVOLUTION Kraków
6 Magnuski Piotr, Lorenc-Kozik Kamila ELITA Kraków
7 Czort Szymon, Budek Małgorzata ELITA Kraków
8 Chuchro Szymon, Pijar Karolina ZŁOTA PARA Dębica
9 Lassota Filip, Krężel Joanna GALA Mielec
10 Polczak Przemysław, Jemioło Natalia GALA Mielec

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
1 Gwiżdż Filip, Wilczyńska Julia ELITA Kraków
2 Kopaczyński Michał, Kuryś Martyna GASIEK Rzeszów
3 Pokuta Jakub, Dziedzic Wiktoria ELITA Kraków
4 Kardasiński Damian, Wysocka Aleksandra SHOW DANCE Rzeszów
5 Skawiński Maksymilian, Syzdół Paulina CORTE TOP DANCE Warszawa
6 Kuryś Hubert, Kużniar Daria GASIEK Rzeszów
7-8 Chmurzyński Aleksander, Serafin Natalia POLECZKA Kraków
7-8 Frańczak Adam, Traciak Oliwia DŻET Rzeszów-Boguchwała
9 Staroński Kamil, Bober Sylwia IMPULS Biłgoraj
10 Rozborski Dominik, Betleja Karolina GASIEK Rzeszów
11 Hudyka Kacper, Kłos Julia KLASA Tarnów

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
1 Styś Szymon, Kraska Klaudia AKSEL Rzeszów
2 Pogorzelec Paweł, Krytak Małgorzata GOLDEN DANCE Przemyśl
3 Orczyk Michał, Kardaś Aleksandra KLASA Tarnów
4 Rusin Przemysław, Czarnik Weronika KLASA Tarnów
5 Tomana Hubert, Stańska Aleksandra ELITA Kraków
6 Lisowski Patryk, Lisowska Agata STYL Radom
7 Dzierwa Hubert, Kras Sylwia KLASA Tarnów
8 Michałek Artur, Hudyka Gabriela Dom Kultury Tuchów
9 Piękoś Bartosz, Hodor Wiktoria ZŁOTA PARA Dębica

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
1 Potyrała Jakub, Mliczek Dominika AXIS Nowy Sącz
2 Chmurzyński Aleksander, Serafin Natalia POLECZKA Kraków
3 Polak Mikołaj, Koryl Paulina GASIEK Rzeszów
4 Olech Karol, Podsiadły Aleksandra TWIST Ostrowiec Św.
5 Frańczak Adam, Traciak Oliwia DŻET Rzeszów-Boguchwała
6 Kopaczyński Michał, Kuryś Martyna GASIEK Rzeszów
7-8 Pokuta Jakub, Dziedzic Wiktoria ELITA Kraków
7-8 Skawiński Maksymilian, Syzdół Paulina CORTE TOP DANCE Warszawa
9 Rozborski Dominik, Betleja Karolina GASIEK Rzeszów
10-11 Hudyka Kacper, Kłos Julia KLASA Tarnów
10-11 Kuryś Hubert, Kużniar Daria GASIEK Rzeszów
12 Kardasiński Damian, Wysocka Aleksandra SHOW DANCE Rzeszów

Nadano nowe klasy tańca następującym parom:
Para kategorii i klasy: 10-11 E w stylu: Kombinacja 6T
22 Jałocha Przemysław, Seweryn Weronika ELITA Kraków
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 6T

Para kategorii i klasy: Pow. 15 C w stylu: Latin
151 Kocój Maciej, Byra Magdalena AKSEL Rzeszów
Otrzymuje klasę: B w stylu: Latin

Para kategorii i klasy: 14-15 E w stylu: Kombinacja 8T
1 Bomba Sebastian, Bielenda Justyna AKSEL Rzeszów
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T

Para kategorii i klasy: 14-15 D w stylu: Kombinacja 8T
69 Wilk Mateusz, Rogala Kamila DŻET Rzeszów-Boguchwała
Otrzymuje klasę: C w stylu: Kombinacja 8T

Para kategorii i klasy: 12-13 E w stylu: Kombinacja 8T
108 Tomana Hubert, Stańska Aleksandra ELITA Kraków
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T

Para kategorii i klasy: 14-15 C w stylu: Standard
178 Polak Mikołaj, Koryl Paulina GASIEK Rzeszów
Otrzymuje klasę: B w stylu: Standard

Szczegółowe wyniku turnieju

Skip to content