Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Zawodnicy grupy kolarskiej FOUR BIKE na Maratonie Rowerowym Cyklokarpaty 2017

W sobotę 22 kwietnia w Jaśle odbyła się inauguracja sezonu Maratonów Rowerowych Kellys Cyklokarpaty 2017. Maratony Rowerowe Cykolkarpaty to zawody kolarstwa górskiego, w których może wziąć udział każdy, kto posiada sprawny rower i kask.

Na starcie pojawiło się sporo zawodników, nie tylko amatorów. Wśród uczestników nie zabrakło zawodników grupy kolarskiej FOUR BIKE z Lubaszowej. W wyścigu kategorii HK1 kobiet 16-18 bezkonkurencyjna była Gabriela Hudyka, która pokonała pozostałe przeciwniczki i jako pierwsza przejechała linię mety. W kategorii HK open była również pierwsza!

Wśród deszczu i błota, ale z uśmiechem na twarzy oczywiście jako pierwszy w kategorii HM2 metę mijał Wiktor Hudyka, a wyścig open ukończył jako drugi. Pięknie spisał się również Jakub Solarz, który w kategorii MM2 również był pierwszy, a wyścig open ukończył jako drugi. Albert Hudyka startował w kategorii HM1, jednak defekt opony uniemożliwił mu dotarcie do mety w czołówce.