Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Zebrano ponad 12 tys. złotych podczas I Charytatywnego Rodzinnego Rajdu Rowerowego w Karwodrzy

W imieniu organizatora – Stowarzyszenia Miłośników Karwodrzy, dziękuję bez wyjątku wszystkim, którzy aktywnie włączyli się zarówno w organizację jak i aktywne uczestnictwo w I Charytatywnym Rodzinnym Rajdzie Rowerowym przez Karwodrzę „Szlakiem naszych przodków” w dniu 22 kwietnia 2018 r.

Dziękuję za wszystkie wpłaty i dary przekazane przez sponsorów (instytucje), przez wpisowe od osób prywatnych uczestniczących w rajdzie (wpłaty na konto) oraz za wszelkie wpłaty podczas imprezy na boisku w Karwodrzy (wpisowe, zakup i licytacja różnorakich przedmiotów i wolne datki). Na rajd zapisały się 173 osoby, a 151 wyruszyło w trasę.

Dziękuję wszystkim, którzy pomogli przygotować rajd tak, by był możliwie na jak najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, że udało nam się to osiągnąć. Proszę pamiętać (dodam na usprawiedliwienie ewentualnych niedociągnięć), że była to pierwsza impreza w Karwodrzy w tym klimacie i w dodatku organizowana przez osoby, które podjęły się takiego przedsięwzięcia również po raz pierwszy. Tym bardziej cieszą nas słowa uznania, pochwały i gratulacje za przygotowanie rajdu.

Ponieważ dobrych ludzi pomagających nam „od zaplecza” było tak dużo, to nie będę nawet starał się wymienić wszystkich, gdyż na pewno o kimś bym zapomniał, a nie chciałbym tego zrobić. Podkreślę tylko, że nie udałoby się nam to wszystko, gdyby nie Panie z KKK (Kreatywny Klub Kobiet) z Karwodrzy oraz wesoła gromadka z DPS (Dom Pomocy Społecznej), ŚDS (Środowiskowy Dom Samopomocy) i WTZ (Warsztat Terapii Zajęciowej) z Karwodrzy. Dziękuję również Panu Markowi Krzemieniowi i Kazimierzowi Gawryałowi – gospodarzom Karwodrzy. Wielkie, wielkie, wielkie dzięki wszystkim!

A teraz cyfry:
* In PLUS (wpłaty, datki itp.):
– Od sponsorów (instytucje), poza dobrami rzeczowymi produkowanymi przez nich, otrzymaliśmy wpłaty na konto SMK w kwocie 4.300 zł.
– Od uczestników rajdu (wpisowe) pomiędzy 1 marca, a 23 kwietnia otrzymaliśmy wpłaty na konto SMK w kwocie 3.970 zł.
– Od osób w dniu rajdu (wpisowe, zakup ciast i innych pyszności, licytacja wystawionych przedmiotów, wolne datki) zebraliśmy łącznie 6.986 zł. Pieniądze te zostały przeliczone komisyjnie i wpłacone na konto SMK do pozostałej zebranej wcześniej kwoty.
Łącznie zebraliśmy 15.256 zł.
* In MINUS (koszty):
– Na zakupy związane z przygotowaniem pakietów startowych, banerów, opakowań, środków czystości, nagród dla uczestników, medali, koszulek itp. wydaliśmy 3.139,49 zł.

Ostateczna kwota, przelana dziś po południu z konta SMK na konto Pana Krzysztofa Krzemienia wyniosła 12.116,51 zł. Wszystkie podane wyżej kwoty są odnotowane w postaci historii przelewów i faktur zakupu.

Zatem kończąc, raz jeszcze dziękujemy i zapraszamy w przyszłym roku. Trochę inna trasa, trochę inne atrakcje i inna osoba z Karwodrzy, której będziemy pomagać. Bardzo wstępna data II ChRRR to 21.04.2019 r. Śledźcie nasz profil na FB i stronę karwodrza.pl

Z pozdrowieniami
Łukasz Włodarz
SMK

Skip to content