Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Złote Gody 2018

Minęło 50 lat od chwili, gdy jubilaci związali się węzłem małżeńskim przyrzekając sobie dozgonną miłość i wierność, szacunek i przyjaźń. Przyrzeczenie to składali z ufnością, że nie zawiodą się na sobie, że będą wspomagać się wzajemnie w chwilach ciężkich i cieszyć się wspólną radością.

W czwartek 10 stycznia 2019 r. w restauracji Agawa odbyły się Złote Gody. W imieniu Prezydenta RP Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie wręczali jubilatom burmistrz Tuchowa i przedstawiciele USC. Na ręce jubilatów list gratulacyjny złożył również poseł na Sejm RP Michał Wojtkiewicz.

Trzydzieści par obchodzących jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego otrzymało Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Dodatkowo dwie pary obchodzące jubileusz 60-lecia pożycia małżeńskiego zostały wyróżnione jubileuszowym medalem 670-lecia miasta Tuchowa.

Niepowtarzalną atmosferę umilił program artystyczny przygotowany przez pracowników i młodzież z Domu Kultury w Tuchowie. Tradycją stało się, że za zdrowie jubilatów wzniesiono lampkę szampana i odśpiewano „sto lat”. Gratulujemy wszystkim jubilatom, życząc kolejnych jubileuszy.

Skip to content