Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Zumba w Burzynie

Zapraszamy na zajęcia ZUMBY, które odbywać się będą w piątki o godz. 18:30 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Burzynie. Rozpoczęcie zajęć 23 października 2015 r.

ZUMBA jest innowacyjną formą zajęć ruchowych fitness.

To połączenie kroków aerobiku klasycznego, dance, tańców latynoskich, brazylijskich połączonych w proste układy choreograficzne w rytm wesołej rytmicznej i tanecznej muzyki.

Zumba jest nieskomplikowana z uwagi na swobodę w wykonywaniu ruchów i każdy bez względu na wiek może wziąć udział w zajęciach. Uzupełniona ćwiczeniami wzmacniającymi duże grupy mięśniowe lub treningiem obwodowym, kształtuje koordynację i estetykę ruchową oraz poprawia sylwetkę ciała. Jest to dobra okazja, aby spróbować czegoś nowego, a zarazem innego niż dotychczasowe formy ruchowe przy muzyce. Można się dobrze bawić, a przy okazji spalić dużo kalorii i naładować się pozytywną energią po całym tygodniu codziennych obowiązków domowych, pracy i nauki. Ten rodzaj aktywności ruchowej w grupie, rozładowuje stres, napawa optymizmem i wprawia w świetne samopoczucie, które pozostaje na długo po intensywnych zajęciach.

Skip to content